Mūsdienīga ERP sistēma

Elastīga, mobila un integrējama ar citiem risinājumiem.

Sakārtoti un automatizēti biznesa procesi

Finanšu operāciju uzraudzība un nākotnes rezultātu prognozes.

Stratēģiski finanšu lēmumi

Detalizēti pārskati un reāllaika analīze svarīgu finanšu datu pārvaldībai.

Microsoft Dynamics 365 Finance ir uz nākotni orientētiem uzņēmumiem izstrādāta ERP sistēma, kas centralizē finanšu datus vienotā, drošā un viegli lietojamā platformā. Programmatūra palīdz prognozēt rezultātus un pieņemt uz datiem pamatotus lēmumus, kas veicina straujāku organizācijas izaugsmi.

Dynamics 365 Finance funkcionalitāte

Risinājums nodrošina uzņēmuma svarīgāko funkciju vienotu un nevainojamu pārvaldību

Virsgrāmata un finanšu pārskati

Izmanto virsgrāmatu, lai definētu un pārvaldītu organizācijas finanšu ierakstus, klasificē tos, izmantojot kontus. Izveido finanšu pārskatus, kas pārsniedz tradicionālo pārskatu veidošanas ierobežojumus.

Budžeta plānošana

Veido plānus, lai definētu paredzamos ieņēmumus un izdevumus budžeta ciklā. Analizē un atjauno tos pēc vairākiem scenārijiem, kā arī automātiski virzi plānus kopā ar darba lapām, pamatojuma dokumentiem un citiem pielikumiem pārskatīšanai un apstiprināšanai.

Kases un bankas kontu pārvaldība

Precīzi pārvaldi visu informāciju, kas saistīta ar uzņēmuma bankas kontiem. Izmanto naudas plūsmas prognozēšanas rīkus, lai noteiktu uzņēmuma gaidāmo skaidro finanšu līdzekļu nepieciešamību.

Izmaksu uzskaite

Apkopo fiksētās un mainīgās izmaksas no virsgrāmatas, statistiskas un citiem avotiem, lai analizētu un novērtētu iegūtos datus labāko iespējamo lēmumu pieņemšanai par cenu atjaunināšanu, budžetiem un turpmāku izmaksu kontroli.

Izdevumu pārvaldība

Izveido integrētu darbplūsmu, kurā glabāt informāciju par maksājumu veidiem, importē kredītkaršu darījumus un izseko naudas līdzekļiem, ko darbinieki tērē uzņēmuma vajadzībām. Definē izdevumu politiku un automatizē ceļa izdevumu atlīdzināšanu.

Pamatlīdzekļu kontrole

Iestati un pārvaldi pamatlīdzekļu iegādes informāciju, samazini to vērtību vai nosaki kapitalizācijas slieksni, lai kontrolētu to nolietojumu. Izmanto virsgrāmatu kopā ar pamatlīdzekļiem, nosakot to pašreizējo vērtību.

Vēlies uzzināt par Eiropas Savienības finansēto Atveseļošanas fonda atbalsta programmu uzņēmējiem BIZNESA PROCESU DIGITALIZĀCIJAI?

Lasīt vairāk

Ieguvumi Tavam biznesam

Iegūsti Dynamics 365 Finance programmas ilgtermiņa labumus

 • Palielināta rentabilitāte

  Kāpini peļņas pieaugumu ar centralizētu globālu finanšu pārvaldības risinājumu, kas nodrošina stabilu finanšu informāciju un integrētu reāllaikā datu analīzi.

 • Uzlabota produktivitāte

  Lomu centri nodrošina inteliģentu automatizāciju, uzdevumu selekciju pēc prioritātēm un integrāciju ar Office 365 lietotnēm, lai palielinātu efektivitāti, kas nepieciešama izciliem biznesa rezultātiem.

 • Samazinātas izmaksas

  Līdz minimumam samazini operatīvās izmaksas uzņēmuma filiālēs, izmantojot finanšu procesu automatizāciju, budžeta plānošanu, kontroli un trīskāršo saskaņošanu.

 • Ātra pielāgošanās finanšu prasībām

  Izmanto elastīgu, vadāmu, uz noteikumiem balstītu kontu plānu, dimensijas un globālo nodokļu sistēmu.

Dynamics 365 sistēmas priekšrocības

Virkne Dynamics 365 Finance ieguvumu uzņēmuma straujai izaugsmei

Izmantojama jebkurā platformā

Risinājumu var lietot jebkurā laikā un ikvienā ierīcē, un tas ir pielāgots dažādām platformām un lietotnēm.

Uzlabojumi lietošanas laikā

Sistēma izstrādāta tā, lai lietotājs vienmēr varētu izmantot jaunākās tehnoloģijas un atjauninājumi notiktu programmatūras lietošanas laikā.

Jaudīga datu analīze

Sistēmā integrēts analītikas rīks Power BI nodrošina datu pārskatus un to analīzi vieglāk sagatavojamu, spēcīgāku un pārskatāmu jebkurā laikā.

Pasaules līmeņa drošība

24 stundas diennaktī pieejams tehniskais atbalsts un integrēts incidentu novēršanas risinājums. Microsoft Azure nodrošina augstākās klases kiberdrošību.

Mākoņpakalpojums

Samazinātas programmatūras uzturēšanas un datu glabāšanas izmaksas, pateicoties sistēmas izvietošanai Microsoft virtuālo serveru fermās jeb mākonī.

Izcila lietotāja pieredze

Lietotājam draudzīgs, līdzīgi kā Office programmatūra – ātri apgūstams un viegli uztverams risinājums.

ELVA pakalpojumi

Izmanto Dynamics 365 ekspertu pakalpojumus ar 15+ gadu pieredzi!

Klienti

Uzņēmumi, kuri savus panākumus veicinājuši ar Dynamics 365 Finance programmatūru

Microsoft Dynamics AX ir lielisks rīks, kas ir veidots, balstoties uz labāko pieredzi no dažādu valstu uzņēmumiem. Tas visu saliek pa plauktiņiem, sniedz milzīgu risinājumu bāzi un plašas iespējas, ko nekad neatradīsiet pašu izstrādātā uzņēmuma risinājumā. Microsoft vispasaules pieredze sniedz mums atbildes tagad un attīstības iespējas nākotnē.

Ints Petrovics

Daiļrade Koks pārdošanas vadītājs

Microsoft Dynamics 365 Finance cenas

Izvēlies un kombinē sev nepieciešamos plānus. Maksā tikai par to, ko izmanto!

Mēnesī

Gadā

Finance*

€202.20par lietotāju mēnesī

€168.50par lietotāju mēnesī maksājot par gadu

Visaptverošu tiesību lietotājs

Finanšu vadība
Grāmatvedības pārvaldība
Budžeta organizēšana
Maksājumu pārvaldība
Ieņēmumu kontrole
Nodokļu aprēķins

Activity

€56.16par lietotāju mēnesī

€46.80par lietotāju mēnesī maksājot par gadu

Ierobežotu tiesību lietotājs

Visbiežāk un vairāk lietotās sistēmas licences, kur lietotāji apstrādā lielu un vienveidīgu transakciju skaitu specializētā lomā, piemēram, piegādātāju pārvaldība, preču pārvaldība vai departamenta budžeta pārvaldība.

Team member

€9.00par lietotāju mēnesī

€7.50par lietotāju mēnesī maksājot par gadu

Fokusētu tiesību lietotājs

Šādu licenci izmanto lietotāji, kuri pārvalda datus, kas saistīti ar pašu lietotāju, piemēram, personīgas informācijas atjaunošana, darba laika reģistrēšana vai personīgo izdevumu reģistrēšana. Licence nodrošina risinājuma visaptverošas datu lasīšanas tiesības.

Visas cenas ir norādītas bez PVN
Visām cenām ir informatīvs raksturs
* Minimālais Dynamics 365 Finance lietotāju skaits - 20

Ar kādām investīcijām ir jārēķinās, ieviešot Dynamics 365 Finance uzņēmumā?

Kā veidojas Dynamics 365 Finance ieviešanas cena?

Efektīvai sistēmas izmantošanai ikdienā Tev jārēķinās ar investīcijām katrā ieviešanas posmā: no izpētes līdz pēcieviešanas atbalstam.

1. Izpēte

Pirms risinājuma ieviešanas ELVA speciālisti identificēs augsta līmeņa funkcionālās prasības, lai noteiktu risinājuma sadarbību ar uzņēmuma prasībām un noteiktu orientējošās investīcijas sistēmas ieviešanai organizācijā.

Diagnostikas cena: sākot no € 4900 + PVN

2. Ieviešana

Šajā posmā notiek Dynamics 365 risinājuma ieviešana saskaņā ar Tava uzņēmuma prasībām un apstiprināto plānu. Ieviešanas īstenošanai kopīgi tiek izvēlēta atbilstošākā metode (Tradicionālā vai Iteratīvā).
Risinājuma ieviešana ietver sistēmas konfigurāciju, datu migrāciju, lietotāju mācības, pēcpalaišanas atbalstu, kā arī šī projekta vadību.

3. Risinājuma abonēšana

No € 3370 par 20 lietotājiem mēnesī
atkarībā no izvēlētiem lietotāju veidiem

4. Pēcieviešanas atbalsts

ELVA speciālisti nodrošina saviem klientiem kvalificētu atbalstu, konsultējot un apmācot lietotājus, ieviešot papildu pielāgojumus un risinot citus jautājumus, kā arī pielāgojot risinājumu jaunajām likumdošanas prasībām.
Risinājuma lietotāju atbalsts tiek īstenots gan klātienē, gan attālināti, balstoties uz faktiski patērēto laiku konsultācijām.

Radušies jautājumi?

Sazinies ar savu Dynamics 365 Finance ekspertu!