Par mums

SIA „Elva Baltic” ir Microsoft Zelta sertificētais partneris (Gold Certified Partner), kurš specializējies grāmatvedības un biznesa vadības sistēmas Microsoft Dynamics 365 Business CentralMicrosoft Dynamics 365 Finance & Supply Chain Management, Microsoft Dynamics for Sales ieviešanā un apkalpošanā, kā arī mākoņpakalpojumu nodrošināšanā. Mēs savu kompetenci esam apliecinājuši jau vairāk kā 450 Latvijā realizētos projektos un, ar Microsoft Dynamics Master VAR kopienas starpniecību, sadarbojamies ar partneriem visā pasaulē.


Sazinieties ar mums »

Mūsu kompetence ir:

  • profesionāla biznesa procesu izpēte
  • sertificēta Microsoft Dynamics 365 ieviešana un uzturēšana
  • efektīva personāla apmācība

Mūsu misija

Par savu misiju uzskatām klientu uzņēmumu izaugsmes veicināšanu un biznesa procesu efektivitātes paaugstināšanu, nodrošinot klientiem visaugstākās kvalitātes, mūsdienīgu informācijas tehnoloģiju un uzņēmumu resursu plānošanas un vadības (URP) risinājumu ieviešanu, kā arī konsultāciju servisu.

Mūsu pamatvērtības raksturo:

Uzticams partneris

Elva Baltic, SIA ir Jūsu īstais partneris, ja Jūs jau šodien lūkojaties pēc risinājumiem, kuri būs aktuāli rīt. Cik dažādas ir uzņēmējdarbības nozares, tik dažādi ir mūsu klienti un viņu vajadzības. Izprast uzņēmēju biznesa problēmas un spēt piedāvāt risinājumus – tāds ir mūsu darbinieku uzdevums, ar kuru Elva Baltic komanda teicami tiek galā.

Lielisks risinājums

Grāmatvedības un biznesa vadības sistēma Microsoft Dynamics ir speciāli biznesa vajadzībām veidota programmatūra, kuras iespējas pilnībā pārvalda mūsu speciālisti. Pateicoties Microsoft Dynamics fleksibilitātei, mūsu klientu lokā ir pārstāvētas visdažādākās nozares – šobrīd jau vairāk kā 350 uzņēmumi.

Godīgums un kompetence

Godīgums, atklāta komunikācija, uzticēšanās un kopīgi mērķi ir pamats, uz kura balstām katra jauna projekta realizāciju. Jūsu rīcībā vairāk kā 70 atsaucīgi, kompetenti Elva Baltic līdzstrādnieki – pieredzējuši projektu vadītāji, konsultanti, programmētāji. Iespējams, informācijas tehnoloģiju nozare ir pakļauta visstraujākajām izmaiņām un attīstībai, tāpēc mūsu speciālisti savu kvalifikāciju sistemātiski paaugstina gan Latvijā, gan ārzemēs.

Vēsture un misija

SIA Elva Baltic kā patstāvīgs uzņēmums izveidojies 2004. gada jūnijā uz Latvijas tirgū jau vairāk kā divpadsmit gadus pazīstamās kompānijas SIA Elva-1 bāzes, lai attīstītu strauji augošo nozari – grāmatvedības un biznesa vadības sistēmu ieviešanu un apkalpošanu.

SIA Elva Baltic ir Microsoft Dynamics partneris, kurš ne tikai ieņēmis stabilas pozīcijas Latvijas tirgū, bet potenciāli ir viens no lielākajiem Microsoft Business Solutions partneriem Baltijā.

Kvalitātes politika

ELVA ir izveidojusi, ieviesusi, dokumentējusi kvalitātes vadības sistēmu (KVS) un darbojas atbilstoši LVISO9001 standarta prasībām. KVS tiek uzturēta un nepārtraukti uzlabota.
ELVA ir IT risinājumu un konsultāciju uzņēmums, kas veicina klientu un sadarbības partneru izaugsmi un biznesa procesu efektivitātes paaugstināšanu.
ELVA:
– fokusējas uz klientu vajadzībām pielāgotu un kompleksu risinājumu ieviešanu un uzturēšanu
– saviem partneriem ir uzticams stratēģisks partneris
– komandai ir visas nepieciešamās kompetences
– uzņēmumam ir efektīvs un produktīvs darba organizācijas modelis
ELVA īsteno savu Kvalitātes politiku, iesaistot uzņēmuma darbiniekus kvalitātes vadības sistēmas uzturēšanā un pilnveidošanā