Visaptveroša uzņēmuma resursu pārvaldība

ERP sistēma pārdošanas, finanšu, klientu attiecību, personāla un citu resursu pārvaldībai.

Automatizēti procesi un produktivitāte

Mazāks manuālā darba apjoms, izmantojot procesu automatizāciju.

Atbilstība GDPR prasībām

Personas datu apstrāde – klasificēšana un anonimizācija – atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām.

Pieprasīta visā pasaulē

Dynamics 365 Business Central izmanto vairāk nekā 160 000 uzņēmumu un 2,7 miljoni gala lietotāju visā pasaulē.

Dynamics 365 Business Central (iepriekš Microsoft Dynamics NAV vai Navision) ir intuitīva un mērogojama biznesa vadības programmatūra (ERP), kas vienuviet spēj apvienot grāmatvedības, pārdošanas, iepirkumu, krājumu un citus procesus, tādejādi optimizējot uzņēmuma resursus un palīdzot biznesam attīstīties straujāk.

Iepazīsties ar īpašu piedāvājumu, ja pārstāvi mazu vai vidēju uzņēmumu!

Uzzināt vairāk!

Dynamics 365 Business Central funkcionalitāte

Risinājums nodrošina uzņēmuma svarīgāko funkciju vienotu un nevainojamu pārvaldību

Finanšu pārvaldība

Kontrolē finanšu uzskaites procesus un analizē datus pēc izmaksu centriem, veidiem un objektiem. Apvieno gāmatvedības, pārdošanas, iepirkumu un klientu informāciju, lai iegūtu visaptverošu pārskatu par savu biznesu. Lasīt vairāk

Ražošana un plānošana

Izmanto pārdošanas prognozes un iespējamos krājumu iztrūkumus, lai automātiski sastādītu ražošanas plānus un pasūtījumus. Aprēķini ražošanas kapacitātes un resursus, lai uzlabotu izstrādes grafikus un apmierinātu klientu pieprasījumus.

Noliktavas pārvaldība

Nodrošini pilnīgu noliktavas kontroli ar visaptverošu pārskatu par krājumiem, efektīvu pasūtījumu izpildi. Izmanto skeneru risinājumu preču komplektēšanā un pārvaldībā.

Pārdošana un kontaktu vadība

Veicini produktivitāti ar skaidru pārdošanas prioritāšu noteikšanu, pamatojoties uz klientu datiem (pārdošanas vēsture, ieņēmumi, prognozes). Uzlabo klientu apkalpošanas līmeni, izmantojot visaptverošu pārskatu par uzdevumiem, pārdošanas cikliem, piedāvājumu atsekošanu un komunikāciju.

Projektu un kontaktu pārvaldība

Plāno un izseko projektu izveidi, nosakot resursu kapacitāti, izdevumus pret plānotajiem ieņēmumiem un pasūtījumus attiecībā pret pieprasījumiem. Kontrolē budžetus, analizē projektu rezultātus un pieņem reāllaika datos balstītus lēmumus.

Algu aprēķins un personāla pārvaldība

Veic precīzus un ātrus algu, slimības naudas, uzkrāto atvaļinājuma dienu, avansa, ieturējumu, nodokļu, neapliekamā minimuma aprēķinus. Ērti rediģē darbinieka karti, informāciju par darba attiecībām, kā arī pārvaldi piešķirto materiālo vērtību un priekšmetu reģistru. Lasīt vairāk

Ieguvumi Tavam biznesam

Iegūsti Dynamics 365 Business Central (Navision) programmas ilgtermiņa labumus

 • Sakārtoti procesi

  Strukturē tādus biznesam svarīgus procesus kā finanses, grāmatvedība, ražošana, tirdzniecība, noliktavu pārvaldība u.c., kas palīdz pilnībā kontrolēt darba procesus un optimizēt uzņēmuma materiālu un darbaspēka resursus.

 • Efektīva uzņēmuma darbība

  Iegūsti vienotu priekšstatu par uzņēmuma veiktspēju, apvienojot datus vienā sistēmā un nodrošinot procesu caurspīdīgumu. Pacel savu uzņēmumu jaunā līmenī, paveicot vairāk ar mazākiem resursiem.

 • Atbilstība Latvijas Republikas likumdošanai

  Izmanto sistēmu, kas lokalizēta atbilstoši Latvijas un vēl vairāk nekā 40 valstu normatīvajiem aktiem, ietverot specifiskas funkcionālās prasības. Sistēma ir atbilstoša likumdošanai un nodokļu prasībām.

 • Optimāla lēmumu pieņemšana

  Ātri un viegli koplieto datus atbildīgajiem cilvēkiem uzņēmumā, uzlabojot informācijas apmaiņu un sadarbību starp nodaļām. Iegūsti vienmēr aktuālus un precīzus datus, kas ļaus savlaicīgi identificēt kritiskās zonas un pieņemt maksimāli izsvērtus lēmumus.

 • Uzņēmuma vajadzībām un specifikai pielāgojams risinājums

  Strādā efektīvāk, pateicoties integrācijai ar Microsoft 365 (Office 365), Power BI, kā arī iebūvētajiem mākslīgā intelekta risinājumiem.

Latvijas lokalizācija

Atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai pielāgots risinājums, kas ietver specifiskas funkcionālās prasības. Lokalizācijas versijām vecākām par Dynamics NAV 2018 apskati šeit

Bāzes lokalizācija

Izmanto latviešu bāzes lokalizācijas lietotni, lai strādātu ātrāk un precīzāk. Visi procesi ir pielāgoti Latvijas Republikas likumdošanas un uzņēmējdarbības prasībām. Lasīt vairāk

PVN atskaites

Lieto Business Central sistēmā ievadītos datus, lai izveidotu PVN deklarāciju un tās pielikumus atbilstoši likumdošanai. Samazini manuālo datu ievadīšanu, lai PVN deklarācijas pielikumus izveidotu automātiski. Lasīt vairāk

Kases uzskaite

Izmanto Business Central ievadītos datus, lai izveidotu kases ieņēmumu un izdevumu orderus, kā arī kases grāmatas izdruku par periodu. Lasīt vairāk

Intrastat atskaites

Pārvaldi Business Central sistēmā fiskētos datus, lai izveidotu Intrastat atskaites. Lasīt vairāk

Dynamics 365 sistēmas priekšrocības

Virkne Dynamics 365 Business Central (NAV) priekšrocību uzņēmuma straujai izaugsmei

Intuitīvs interfeiss

Lietotājam draudzīga un viegli uztverama programmatūra, kas samazina sistēmas apgūšanas laiku un atvieglo ikdienas uzdevumu veikšanu.

Pilnīga integrējamība

Sava uzņēmuma specifikai pielāgojama programmatūra, kas integrējama arī ar trešo pušu risinājumiem un pakalpojumiem.

Elastīga licencēšana

Risinājuma izmantošanai iespējami elastīgi ikmēneša licencēšanas modeļi. Maksā tikai par to, ko izmanto.

Nevainojama pieejamība

Iespēja strādāt sistēmā no ikvienas vietas un jebkurā ierīcē, uzlabojot uzņēmuma un darbinieku mobilitāti un produktivitāti.

Mākoņrisinājums

Mūsdienu prasībām atbilstošs un drošs mākoņos balstīts risinājums, kas nodrošina lietotājiem augstu mobilitātes un elastības līmeni.

Valodas izvēlne

Programmatūra pieejama latviešu un vairākās citās valodās.

ELVA pakalpojumi

Izmanto Dynamics 365 ekspertu pakalpojumus ar 15+ gadu pieredzi!

Klienti

Uzņēmumi, kuri savus panākumus veicinājuši ar Business Central programmatūru

Microsoft Dynamics NAV (Business Central) paver plašas iespējas digitālajai attīstībai nākotnē. Tā ir tehnoloģiski mūsdienīga un atbilstoša laikam. Labs pamats, lai spētu iet līdzi laikam.

Valērijs Bariševs

SIA ESELO izpilddirektors

Mums bija vajadzība apvienot un integrēt dažādas uzskaites sistēmas. Un tieši ar Dynamics 365 Business Central mēs ieguvām vēlamo rezultātu, integrējot visas uzskaites sistēmas vienā risinājumā. Pārvaldīt uzņēmumu tagad ir daudz vienkāršāk.

Olga Veismane

Viesnīcas Hilton Garden Inn Riga Old Town galvenā grāmatvede

Lielākais ieguvums no Dynamics Business Central sistēmas ir digitalizēti procesi. Tagad ikdienā ātri var pārskatīt jebkurus protokolus, atrast jebkuru pieņemto lēmumu, saprast, vai ir kādi jautājumi un neskaidrības.

Ainārs Kursītis

SIA Optimera valdes priekšsēdētājs

Esam veiksmīgi biznesā ik dienu kopā ar ELVA jau vairāk nekā 10 gadus! ELVA darbinieku kompetence, operativitāte un sirsnīgā atsaucība - kvalitātes, kuras vērtējam visaugstāk. Mūsu biznesam tā ir drošības sajūta.

Dace Pauliņa

SIA Cesvaines piens finanšu direktore

Dažādu preču mazumtirdzniecības veikalu ķēde ar gandrīz 1000 tirdzniecības vietām visā pasaulē.

Uztura bagātinātāju izstrādes un inovatīvu produktu tirgotājs, kas piedāvā jaunākos, efektīvākos produktus sportam, veselībai un skaistumam.

Uzņēmuma vairāk nekā 160 darbinieki nodrošina kvalitatīvus revīzijas, biznesa, tehnoloģiju, nodokļu un juridiskos pakalpojumus.

A kategorijas zīmolu patēriņa elektrotehnikas un mājsaimniecības tehnikas izplatītājs Latvijā.

Vadošais parādu ārpustiesas atgūšanas starptautisks uzņēmums un viens no aktīvākajiem cesijas darījumu īstenotājiem Latvijas tirgū.

Jauns un vērienīgs dzelzceļa infrastruktūras projekts, kā mērķis ir integrēt Baltijas valstis Eiropas dzelzceļu tīklā.

Vadošais nekustamo īpašumu uzņēmums Baltijas valstīs, kura biroji atrodas dažādās Igaunijas, Latvijas, kā arī Bulgārijas pilsētās.

Microsoft Dynamics 365 Business Central cenas

Izvēlies un kombinē sev nepieciešamos plānus. Maksā tikai par to, ko izmanto!

Essentials*

€69par lietotāju mēnesī

Visaptverošu tiesību lietotājs

Latvijas lokalizācija
Finanšu pārvaldība
Starpuzņēmumu darījumu pārvaldība
Klientu attiecību pārvaldība
Iepirkumu plānošana
Personāla pārvaldība
Noliktavu pārvaldība
Projektu vadība

Premium*

€94.3par lietotāju mēnesī

Visaptverošu tiesību lietotājs

Essentials funkcionalitāte
(ar Latvijas lokalizāciju)
+
Pakalpojumu pārvaldība
Ražošana:
Izejmateriālu komplektācija
Ražošanas pasūtījumi
Kapacitātes plānošana
Versiju pārvaldība

Team member

€9.7par lietotāju mēnesī

Fokusētu tiesību lietotājs

Visaptverošas datu lasīšanas un skatīšanās tiesības (ieskaitot Latvijas lokalizāciju)ar ierobežotām rediģēšanas (piemēram, atjaunot klientu, piegādātāju vai preču kartītes) un datu ievadīšanas iespējām (piemēram, pārdošanas piedāvājuma sagatavošana)

Device

€40.7par iekārtu mēnesī

Iekārtas lietotājs

Piekļuve risinājumam neierobežotam darbinieku skaitam caur vienu iekārtu, kas veic ražošanas (piemēram, darba uzsākšanas un pabeigšanas fiksēšana, materiālu patēriņa reģistrācija) vai noliktavas pārvaldības (piemēram, preces saņemšana, izvietošana, pakošana) procesu īstenošanu.

Visas cenas ir norādītas bez PVN
Visām cenām ir informatīvs raksturs
* Viena uzņēmuma ietvaros nav iespējams iegādāties gan Essentials, gan Premium lietotājus.

Ar kādām investīcijām ir jārēķinās, ieviešot Dynamics 365 Business Central uzņēmumā?

Kā veidojas Dynamics 365 Business Central ieviešanas cena?

Efektīvai sistēmas izmantošanai ikdienā Tev jārēķinās ar investīcijām katrā ieviešanas posmā: no izpētes līdz pēcieviešanas atbalstam.

1. Izpēte

Pirms Dynamics risinājuma ieviešanas ELVA speciālisti veic esošo biznesa procesu izpēti, lai maksimāli pielāgotu ERP sistēmu Tava biznesa specifikai. Rezultātā Tu saņemsi dokumentu ar diagnostikas rezultātiem, kā arī ieviešanas investīciju aprēķinu.
Analīzes cena: sākot no 2600 eiro + PVN

2. Ieviešana

Ieviešanas posmā notiek Dynamics 365 risinājuma pielāgošana Tava uzņēmuma prasībām saskaņā ar iepriekš apstiprināto plānu un pēc iepriekš izvēlētas metodes (Klasiskās vai Agile). Rezultātā Tu saņemsi strādājošo ERP sistēmu un ELVA speciālisti būs blakus palaišanas brīdī.

3. Risinājuma abonēšana

No € 69 par lietotāju mēnesī
atkarībā no izvēlētiem plāniem

4. Pēcieviešanas atbalsts

ELVA speciālisti nodrošina saviem klientiem kvalificētu atbalstu, konsultējot un apmācot Dynamics lietotāju, ieviešot papildu pielāgojumus un risinot tehniskās problēmas, kā arī pielāgojot risinājumu jaunajām likumdošanas prasībām.
Dynamics lietotāju atbalsta maksa tiek aprēķināt saskaņā ar fiksētu stundas likmi.

Radušies jautājumi?

Sazinies ar savu Dynamics 365 Business Central ekspertu!

Emīls Kauss


Specializējas:

Ražošana

Valsts pārvalde

Ilze Ošiņa


Specializējas:

Vairumtirdzniecība

Transports un loģistika

Finanses un apdrošināšana

Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas

Grāmatvedības pakalpojumi

Guna Gabrāne


Specializējas:

Mazumtirdzniecība

Profesionālie pakalpojumi

Autobizness