Microsoft Dynamics 365

Microsoft Dynamics 365 ir inovatīvs uzņēmumu programmatūras risinājumu kopums, kas apvieno ERP (biznesa procesu vadības) un CRM (klientu attiecību vadības) sistēmas funkcionalitāti. Risinājums nodrošina iespēju ērti un precīzi pārvaldīt visu organizāciju, lai sasniegtu labākus rezultātus.

Microsoft 365 (Office)

Microsoft 365 apvieno visas jau zināmās Office 365 programmas vienā platformā, kas papildināta ar vairākiem jauniem rīkiem produktīvākam un drošākam ikdienas darbam neatkarīgi no atrašanās vietas un laika. Saziņas procesu nepārtrauktību nodrošina biznesa klases Outlook e-pasts un produktīva attālināta darba risinājums Microsoft Teams.

Microsoft Power Platform

Microsoft Power Platform ir unikālu viedo risinājumu kopums, kurā ietilpst Power BI, Power Apps un Power Automate rīki, kas uzņēmuma digitālo transformāciju padara vienkāršāku nekā jebkad agrāk, spējot jaudīgi analizēt uzņēmuma datus, automatizēt procesus, kā arī veidot lietotnes un čatbotus. Power Platform rīki iegūst vēl lielāku vērtību no organizācijas datiem, vienmērīgi integrējoties ar Dynamics 365 sistēmu.

Microsoft Azure

Microsoft Azure ir globāla mākoņskaitļošanas un servisu platforma, kas apvieno vairāk nekā vienu miljonu serveru, piedāvājot plašāko operētājsistēmu, programmēšanas valodu, datubāzes, platformas un tehnoloģiju izvēli, kam uzticas miljoniem izstrādātāju un IT speciālistu visā pasaulē.

Panorama 365

Panorama 365 ir ELVA izstrādāts personāla portāls, kas ļauj darbiniekiem patstāvīgi aktualizēt savus datus un mijiedarboties ar uzņēmumu, atvieglojot informācijas apriti un ātrumu. Portāla funkcijas un procesu automatizācija novērš kļūdas, uzņēmuma vadībai nodrošinot pilnīgu kopējās situācijas pārskatāmību.