Dynamics 365 ekosistēma

Pasaules līmeņa IT platforma, kas apvieno ERP un CRM sistēmu funkcionalitāti, kā arī dažādas uz biznesa nozarēm orientētas lietotnes.

Microsoft Dynamics 365 ir dažādu biznesa produktu un risinājumu kopums, kas apvienots Microsoft mākoņa ekosistēmā. Programmatūras izstrādātas tā, lai tās savstarpēji savienojot vai papildinot, tiek iegūta nevainojama lietošanas pieredze. Izmantojot Dynamics 365 ekosistēmu, lietotājs patērē mazāk laika, pārslēdzoties starp dažādām lietojumprogrammām un meklējot informāciju. Savienojot savus biroja produktus, piemēram, Excel un Outlook ar grāmatvedības un klientu pārvaldības programmatūru, tiek nodrošināti vajadzīgie dati visos organizācijas izmantotajos Microsoft produktos.

AppSource ir atrodamas un izmēģināmas Microsoft vai partneru izstrādātas lietotnes biznesa procesu straujākai attīstībai.

Visi risinājumi lietojami mobilajās ierīcēs, tādejādi ir nodrošināta visaptveroša pieeja biznesa datiem.

Inteliģenti jaunās paaudzes datu analītikas risinājumi, kas sniedz dziļāku ieskatu biznesa datos un prognozē nākotnes attīstības scenārijus.

Business Central (NAV)

Dynamics 365 Business Central ir Latvijā pieprasīta, viegli ieviešama un funkcijām bagāta pasaules līmeņa biznesa vadības (ERP) programmatūra. Izstrādāta un pielāgota maziem un vidējiem uzņēmumiem, kas ir uz straujas izaugsmes ceļa.

 • Gudrāki biznesa lēmumi ar prognozējamu rezultātu
 • Būtiski samazināts manuālu darbību daudzums
 • Integrējams ar dažādiem citiem risinājumiem

Finanšu, pārdošanas, noliktavas pārvaldības un virkne citi nozīmīgi biznesa procesi tiek integrēti vienā sistēmā, dodot katrai uzņēmuma nodaļai vienotu un precīzu priekštatu par kopējo organizācijas attīstību.

Uzzināt vairāk

Finance (AX)

Dynamics 365 Finance ir jaunākās paaudzes uzņēmumu resursu vadības sistēma, kas īpaši piemērota lieliem uzņēmumiem. Programmatūra ļauj viegli un ērti pārvaldīt finanses – vienu no organizācijas sarežģītākajām vertikālēm.

 • Finanšu procesu plānošana, pārvaldība un analīze
 • Reāllaika un paredzamo ienākumu rādītāju pārskati
 • Samazinātas izmaksas un kļūdas ar procesu automatizāciju

Sistēma automatizē biznesa procesus, pārvaldot finanšu datus un pilnveidojot grāmatvedības vajadzības. Ar iebūvētu prognozējošu analīzi un inteliģenci risinājums dod iespēju vadīt biznesu efektīvāk, lai nopelnītu vairāk.

Uzzināt vairāk

Supply Chain Managment (AX)

Dynamics 365 Supply Chain Managment ir specializēta piegādes ķēžu un loģistikas pārvaldības sistēma (ERP), kas radīta jebkuras nozares uzņēmumu vajadzībām un palīdz izveidot uz klientu vērstus piegādes posmus, kas sniedz pārskatu par pasūtījumu un transportēšanu līdz pat gala piegādei.

 • Visu produktu pārskatāmība vienotā sistēmas panelī
 • Piegādes procesu pilnīga kontrole
 • Iespējamo kļūdu prognozējamība

Risinājums palīdz samazināt dīkstāves laiku, sniedz iespēju precīzi prognozēt pieprasījumu un nodrošināt savlaicīgu produktu piegādi.

Uzzināt vairāk

Sales (CRM)

Dynamics 365 Sales ir inteliģents klientu attiecību pārvaldības (CRM) risinājums, kas piedāvā savā klasē labāko pārdošanas automatizāciju, pilnībā kontrolējot visu pārdošanas attīstības procesu.

 • Efektīvi darbu izpildes kontroles mehānismi
 • Optimizēti un vienkāršoti pārdošanas procesi
 • Palielināta klientu apmierinātība un lojalitāte

Risinājums palīdz uzņēmumam iegūt 360 grādu pārskatāmību pār biznesa attīstības procesiem, maksimāli palielinot ieņēmumu iespējas un efektivizējot komandas sadarbību, lai noslēgtu vairāk darījumu.

Uzzināt vairāk

Commerce (Retail)

Dynamics 365 Commerce ir mūsdienīgs mazumtirdzniecības un e-komercijas daudzkanālu rīks, kas nodrošina interneta vietnes izveidi, savienojot e-veikalu un fizisku tirdzniecības vietu.

 • Vienota iepirkšanās pieredze un izcila klientu apkalpošana
 • Daudzpusīga informācijas apstrāde un analīze
 • Savlaicīga problēmu novēršana

Risinājums nodrošina pilnīgu mazumtirdzniecības procesu pārvaldību, ļauj uzraudzīt klientu uzvedību, pieprasījumus un saziņu, kāpinot klientu apmierinātību un lojalitāti.

Uzzināt vairāk

Human Resources (Talent)

Dynamics 365 Human Resources ir funkcijām un iespējām bagāts personāla pārvaldības risinājums, kas nodrošina caurskatāmu un efektīvu darbinieku atlases gaitu, lielisku darbā pieņemšanas procesu un esošo darbinieku kompetenču pārvaldību.

 • Potenciālo amata kandidātu novērtēšanas rīki
 • Plaša informācija par darbiniekiem no darbā pieņemšanas līdz atbrīvošanai
 • Vienota pašapkalpošanās platforma visiem strādājošajiem

Integrācija ar tādiem jaudīgiem risinājumiem kā LinkedIn un Microsoft Power BI veicina visu cilvēkresursu pārvaldības optimizāciju, lai bizness gūtu vēl lielākus panākumus.

Uzzināt vairāk

Radušies jautājumi?

Sazinies ar Dynamics 365 risinājumu ekspertu!