Datu kultūra un analītika būtiski ietekmē lēmumu pieņemšanu

Faktiem grūti iebilst – pētījumi rāda, ka uzņēmumi, kas savus lēmumus balsta datos, peļņu izdodas palielināt līdz pat 25%. ELVA biznesa datu analītikas speciālists Dmitrijs Pohomovs uzsver, ka dati ir saprātīga lēmuma pamatā, un ir pārliecināts, ka datus analizēt nepieciešams gan mazam, gan lielam uzņēmumam, tikai vispirms jāsāk ar organizācijas datu kultūru.

Vai zināji, ka Microsoft izstrādāto analītikas risinājumu Power BI atzinīgi novērtē 250 000 uzņēmumu visā pasaulē, un tas pēc Gartner ir 2022. gada līderis biznesa analītisko risinājumu vidū?

Uzzini vairāk par ELVA piedāvāto biznesa analītikas rīku Microsoft Power BI te

Ieguvumi un priekšrocības

  1.  Vizuāla datu analīze: Power BI ļauj ērti vizualizēt un analizēt datus, izmantojot dažādas diagrammas, grafikus un interaktīvus vizuālos elementus, kas padara datu izpratni daudz vienkāršāku.
  2. Daudz datu avotu integrācija: Priekšrocība savienot Power BI ar vairākiem datu avotiem, tostarp datubāzēm, Excel failiem, servisiem un tiešsaistes avotiem. Tas ļauj apvienot dažādu datu avotu datus vienā vietā.
  3. Automatizēta datu atjaunināšana: Power BI ļauj automātiski atjaunināt datus no izvēlētajiem avotiem, tādējādi nodrošinot, ka Jūsu atskaites vienmēr ir aktuāli.
  4. Datu modelēšana un transformācija: Power BI piedāvā datu modelēšanas un transformācijas rīkus, lai attīrītu un pielāgotu datus, pirms tos vizualizējat un analizējat.
  5. Kopīga darbība un sadarbība: Power BI ļauj daudziem lietotājiem kopīgi piekļūt un strādāt ar datiem un ziņojumiem, padarot to par noderīgu sadarbības rīku.

Video saturs:

0:00 Ievads

0:40 Kad ir jāsāk domāt par datu analīzi?

2:00 Datu kultūra un disciplīna

4:55 Datu analīzes dzīves cikls

11:02 Datu ievades apstrādes disciplīnas piemērs

14:42 Datu vizualizācija uzņēmējdarbības KPI

18:04 Datu vizualizācijas atskaiti skatīsies citi cilvēki – tai jābūt uztveramai

19:53 Pārdošanā svarīgie KPI

23:18 Atziņas par Excel lietošanu analītikā, likumsakarību veidošana un mērķu noteikšana veiktspējas rādītājiem

25:40 Power BI demonstrācija

30:34 Power BI ieguvumi un priekšrocības

33:27 Jautājumi un atbildes

Kā efektīvi analizēt sava uzņēmuma pārdošanas datus?

Sazināties

Noskaties šo video, kurā ELVA klients MySport dalās savā pieredzē par Power BI izmantošanu tirdzniecības datu analītikā.

Ekspertu ieteikumi, skaidrojoši video un veiksmes stāsti par IT risinājumiem biznesa pārvaldībā. Piesakies e-pasta jaunumiem!