Ja neizdodas noskatīties video, spied šeit.

Power BI nodrošina optimizētu rezultātu vizualizāciju

Power BI ir pazīstams un pasaulē jau plaši izmantots analītikas risinājums, ko Microsoft pastāvīgi uzlabo un pielāgo biznesa analītikas prasībām. Viens no jaunumiem – bez sarežģītām formulām iespējams ātri izveidot datu vizualizāciju gan klientu pārdošanas apjomu salīdzināšanai, gan kumulatīvajiem pārskatiem.

Datu pārskats viedtālrunī un nosacījumu definēšana

Vērtīgs jaunums funkcionalitātē ir mobilā skata automātiskā veidošana, kas ir viena klikšķa attālumā un nav jādomā par formatēšanu un elementu izkārtojumu. Power BI tagad piedāvā arī ērtāk izveidot RLS (Row-level security) nosacījumus jeb lomas.

Prognozes, pārskati un ātras atskaites ar Fabric un Copilot

Ērta prognozēšanas modeļu izstrāde, mijiedarboties ar Microsoft Fabric resursiem, kas paredzēta rezultātiem, ko var sagatavot kā vērtīgu analītikas avotu. Power BI pieejams arī mākslīgā intelekta jeb Copilot priekšrocības, piemēram, atskaites jeb datu pārskata kopsavilkuma izveidošana, kurā parādās svarīgākā informācija atziņu veidā, kā arī jaunas atskaites radīšanā vērtīgu secinājumu iegūšanai.

Video saturs:

0:00 Ievads

00:50 Vizualizāciju līmeņa kalkulācijas

2:41 Mobilā skata ģenerēšana

3:43 Uzlabota RLS nosacījumu izveide Power BI desktop vidē

5:26 Power BI datu apmaiņa ar Fabric resursiem

7:58 Copilot izmantošana Power BI kopsavilkumu, atskaišu un DAX formulu izveidei

Vai vēlies noskaidrot vairāk par mūsdienīgu datu analītikas risinājumu?

Sazināties

Ekspertu ieteikumi, skaidrojoši video un veiksmes stāsti par IT risinājumiem biznesa pārvaldībā. Piesakies e-pasta jaunumiem!