Ja neizdodas noskatīties video, spied šeit.

Dynamics 365 Sales kā vērtīgs pārdevēja instruments (CRM) ar Copilot (AI) priekšrocībām

Dynamics 365 Sales ļauj mūsdienīgi un ērti pārvaldīt klientu kontaktus un pārdošanas projektus, lai procesi kļūtu efektīvāki. Tagad šo CRM risinājumi lieliski papildina mākslīgā intelekta jeb Microsoft Copilot priekšrocības:

  1. Veikla informācijas atrašana par pārdošanas iespējām un interesentiem, un izmaiņām pierakstos. Ar jau iepriekš sagatavotiem jautājumiem dažu klikšķu attālumā iespējams ieraudzīt jaunākās izmaiņas vai pamanīt jaunus pārdošanas darījumus dienas sākumā.
  2. Ierakstu kopsavilkuma izveidošana, kā arī informācija par izmaiņām un klientu, potenciālajiem ieņēmumiem un citu vērtīgu informāciju, kas ir īpaši vērtīgi gadījumos, kad ar vienu klientu strādā vairāki darbinieki.
  3. Jauna e-pasta pievienošana Dynamics 365 Sales, sasaistot Outlook e-pastu ar CRM ierakstu vēl ērtākai un proaktīvai saziņai ar klientu, kas noder arī gadījumos, ja klientam mainījusies kontaktinformācija.
  4. Atbildes e-pasta sagatavošanai, izmantojot iepriekš sagatavotus jautājumus vai uzdodot jaunu. Ziņa tiek veidota, balstoties uz pieejamo informāciju par klientu un viņa pieprasījumu e-pastu sarakstē.

Video saturs:

0:00 Ievads

1:00 Informācija par jaunām pārdošanas iespējām un interesentiem, kā arī par izmaiņām ierakstos

2:06 Ierakstu kopsavilkums un informācija par izmaiņām

3:16 E-pasta pievienošana CRM, izmantojot Dynamics 365 Sales Copilot funkcionalitāti

Vai vēlies noskaidrot, kā automatizēt mārketinga un pārdošanas porcesus?

Sazināties

Ekspertu ieteikumi, skaidrojoši video un veiksmes stāsti par IT risinājumiem biznesa pārvaldībā. Piesakies e-pasta jaunumiem!