Progresīva un mūsdienīga CRM sistēma – efektīva pārdevēja labā roka

Dynamics 365 Sales ļauj mūsdienīgi un ērti pārvaldīt klientu kontaktus un pārdošanas projektus, lai procesi kļūtu efektīvāki. Funkcionālie jaunumi vēl vairāk uzlabo ikdienas dinamisko darbu, piemēram, adreses ievadīšana tagad būs vienkāršāka un ātrāka – izmantojot Bing Maps adrešu priekšlikumus, adreses lauki tiek aizpildīti automātiski. Izmantojot Power Apps režģa vadīklu, ierakstu labošana ir kļuvusi ērtāka. Tagad ir iespēja sakārtot kontaktus uzņēmuma organizatoriskajā struktūrā, piešķirot tiem pazīmes un pievienot pārdevēja komentārus. Dynamics 365 Sales funkcionālie jaunumi pārdevējam ļaus vieglāk iepazīties ar informāciju par kontaktpersonu un atrast kolēģi, kurš ar šo kontaktpersonu ir kontaktējies iepriekš un varēs pastāstīt par šo klientu vairāk.

Video saturs:

0:00 Ievads

1:24 Vienkāršota adrešu ievade, izmantojot viedo adrešu priekšlikumu atrādīšanu no Bing Maps

1:52 Klientu, kontaktpersonu, pārdošanas iespēju un interesentu ierakstus pārskatīšana fokusētajā režīmā

2:27 Power Apps režģa vadīkla ērtākai ierakstu atvēršanai, skatīšanai un rediģēšanai

3:02 Klienta organizatoriskā struktūra kontaktu ērtākai sakārtošanai, piešķirot pazīmes vai komentārus

3:36 Kurš zina kuru funkcija vieglākai izpratnei par to, kurš no kolēģiem ar kādu noteiktu klientu vēsturiski jau ir sazinājies un par kādu tēmu

Vai vēlies noskaidrot, kā automatizēt mārketinga un pārdošanas porcesus?

Sazināties

Ekspertu ieteikumi, skaidrojoši video un veiksmes stāsti par IT risinājumiem biznesa pārvaldībā. Piesakies e-pasta jaunumiem!