Business Central funkcionalitātes jaunumi efektīviem rutīnas darbiem

Microsoft biznesa resursu pārvaldības risinājums Dynamics 365 Business Central ir pasaulē visvairāk izmantotā sistēma maziem un vidējiem uzņēmumiem. Tā nemitīgi pilnveido un attīsta savu funkcionalitāti, maksimāli pielāgojoties aktuālajām biznesa vajadzībām un prasībām. Business Central sistēmas jaunumi paredz efektīvāku datu ievadi tiem grāmatojumu veidiem, kuriem ir tendence katru mēnesi atkārtoties un kuri sastāv no vairākām grāmatojuma rindām. Piemēram: grāmatojumi par komandējumiem, maksājumiem par līzingu vai norēķiniem par ēku apsaimniekošanu. Šis sistēmas jaunums ļauj definēt grāmatojumus, kas atkārtojas katru mēnesi, papildus ļaujot kontiem piešķirt dimensijas un procentuāli starp tām sadalīt grāmatojuma summu.

Manāmi uzlabojumi ir arī noliktavas pārvaldībā jeb preču izvietošanas un savākšanas dokumentu apstrādē noliktavā, kā arī nākamo apstrādes soļu ierosināšanā pārdošanas un ražošanas pasūtījumiem ar mērķi uzlabot piegāžu kvalitāti, lai lietotāji varētu kontrolēt krājumu statusu no pārdošanas pasūtījumu rindām līdz nākamajiem apstrādes soļiem.

Video saturs:

0:00 Ievads

1:10 Paplašināta piešķiršanas priekšrocība, kas ļauj definēt grāmatojumus, kas atkārtojas

2:37 Uzlabojumi noliktavas pārvaldībā jeb preču izvietošanas un savākšanas dokumentu apstrāde noliktavā atbilstoši nodalījumu uzstādījumiem un sistēmas ieteikumiem

4:06 Uzlabojumi preču žurnālā lietotāju produktivitātei

5:38 Nākamo apstrādes soļu ierosināšana pārdošanas un ražošanas pasūtījumiem

Vai vēlies noskaidrot, kurš ERP risinājums ir atbilstošākais Tavam uzņēmumam?

Sazināties

Ekspertu ieteikumi, skaidrojoši video un veiksmes stāsti par IT risinājumiem biznesa pārvaldībā. Piesakies e-pasta jaunumiem!