Kādas ir Microsoft nākotnes prioritātes, kas izskanēja konferencē Directions EMEA 2022?

Microsoft 2022. gada novembrī Hamburgā ap sevi pulcēja partnerus vērienīgā pasaules līmeņa konferencē Directions EMEA 2022, lai dalītos vērtīgā informācijā par dažādu biznesa risinājumu un īpaši Dynamics 365 rīku priekšrocībām un nākotnes vīziju, kas iet soli solī ar vēl ērtāk pārvaldāmu biznesu.

Vēlies noskaidrot par aktuālo no Microsoft, kas noteikti palīdzēs Tavam biznesam?

Sazināties

Izdari vairāk, ieguldot mazāk darba – ir vairākkārt izskanējušais citāts, ko dzirdēja teju 3000 apmeklētāju. Vēl bez šī apkopojām Top 6 vērtīgākās konferences atziņas:

  1. Business Central ir visstraujāk augošais Microsoft risinājums, pateicoties mākoņpakalpojumam, funkcionalitātei un integrācijas iespējām, ko ikdienā izmanto 200 000 pasaules organizāciju. Šī ir pieprasītākā un izmantotākā ERP jeb biznesa resursu pārvaldīšanas sistēma vidējiem uzņēmumiem.
  2. Business Central piedāvā ērtākus risinājumus vēl ērtākam darbam un efektīvākai biznesa resursu vadībai (piemēram, modernāka izvēlne un datu piekļuves tiesības arī Microsoft Teams vidē u.c. iespējas, kas atvieglo grāmatveža ikdienas darbu).
  3. Mākoņpakalpojumi ir stabils, drošs (tieši datu drošība ir svarīgākā Microsoft prioritāte) un uzticams partneris ceļā uz sasniegumiem biznesā, un tam sava biznesa pārvaldību uztic arvien vairāk pasaules organizāciju. Eiropā 41% (Skandināvijā pat 75%) uzņēmumu datus glabā mākonī, savukārt Latvijā tie ir 29% ar tendenci strauji pieaugt. Nākotnē tiek prognozēts, ka 6 no 10 pasaules organizācijām izvēlēsies mākoņpkalapojumus.
  4. Microsoft Power Apps ir biznesa nākotne, kas palīdz vienkāršā veidā un, neieguldot lielus darba un laika resursus, ātrāk sasniegt vēlamo rezultātu (piemēram, ražotnes ceha darbinieks, izmantojot vienkāršu lietotni, var nodot datus uz ERP sistēmu, kas vēlāk palīdzēs noteikt darba produktivitāti). Jāpiemin arī šīs produktu saimes risinājumu – Power BI, kas nodrošina liela apjoma datu analītiku un veido visaptverošu datu apkopojumu no visiem uzņēmumam pieejamajiem datu avotiem. Uzzini vērtīgu informāciju par Power Apps vebināros Kā modernizēt uzņēmuma darbplūsmas ar Power Apps un Kā Microsoft Power Apps atvieglo darba ikdienu uzņēmumā.
  5. Statistikai grūti iebilst – mazo un vidējo uzņēmumu būtiskākie faktori, kas sekmē biznesa attīstību ir: datu drošība, iespēja efektīvi sasniegt savus klientus, kā arī darbinieku iesaiste un patstāvīguma veicināšana (te var minēt gan Microsoft komunikācijas rīka Teams, gan ELVA izstrādātā personāla pašapkalpošanās portāla Panorama 365 priekšrocības paveikt pienākumus īsākā laikā un attālināti).
  6. Microsoft prioritāte ir pielāgot risinājuma funkcionalitāti uzņēmuma nozarei un specifikai, kā arī nodrošināt sistēmu lietotājus ar visiem nepieciešamajiem rīkiem, kas ļautu virkni pienākumu veikt daudz efektīvāk (piemēram, integrācija ar Shopify un risinājuma reģionālā pieejamības attīstība).
“Lai kaut ko sasniegtu, ir vajadzīgi lieli mērķi. Lai būtu lieli mērķi, ir vajadzīga liela iedvesma,” saka ELVA vadītājs Jānis Dambergs, un šim citātam noteikti piekritīs daudzu progresīvi domājošu un uz attīstību vērstu uzņēmumu pārstāvji.

Ekspertu ieteikumi, skaidrojoši video un veiksmes stāsti par IT risinājumiem biznesa pārvaldībā. Piesakies e-pasta jaunumiem!