Diena par godu grāmatvežiem

2022. gada 9. septembrī norisinājās žurnāla iFinanses rīkotais Grāmatvežu čempionāts 2022, kurā piedalījās 18 grāmatvežu komandas no visas Latvijas, kopumā pildot 5 dažādus, Gunta Bojāra sagatavotus, uzdevumus, kuros nozīme bija loģikai, stratēģiskajai domāšanai, spējai pamanīt detaļas, strādāt ar liela apjoma informāciju, kā arī radošumam un saziņas prasmēm.

ELVA kā čempionāta sadarbības partneris un dalībnieks ar savu komandu

ELVA pārstāvji visus šī čempionāta dalībniekus sagaidīja savā birojā ar tasi siltas kafijas un gardumiem enerģijai čempionāta uzdevumam, kur nozīme bija spējai strukturēt liela apjoma informāciju, ar ko dalībnieki veiksmīgi tika galā. Ticot pozitīvisma spējai saliedēt komandu, ELVA pasākuma dalībniekus aicināja nofotografēties speciāli ierīkotā foto studijā biroja administrācijā, iepriecinot katru komandas dalībnieku ar košu dāvanu. 

Kā rūpēties par sava biznesa un finanšu informācijas drošību?

Uzzināt par ELVA mācībām

ELVA uzņem pasākuma dalībniekus un iepriecina ar īpašu uzdevumu 

Būtiska loma biznesā ir ne tikai īstajam risinājumam dažādu procesu pārvaldībai, bet arī biznesa datu jeb IT drošībai, tādēļ ELVA sarūpēja šim laikam aktuālu balvu – 3 stundu apmācību kursu par biznesa un finanšu informācijas drošību pieredzējuša eksperta vadībā ne tikai 3. vietas ieguvējiem – komandas SIA Merhels Revidenti Konsultanti dalībniekiem, bet visiem šī pārstāvētā uzņēmuma darbiniekiem.

 

(foto no iFinanses foto arhīva)

Ekspertu ieteikumi, skaidrojoši video un veiksmes stāsti par IT risinājumiem biznesa pārvaldībā. Piesakies e-pasta jaunumiem!