Iepazīsimies: ELVA – Tavs nākotnes darbs un prakses vieta

2023. gada 17. martā jau 20. reizi pēc kārtas norisinājās RTU organizētās Karjeras dienas 2023 ar mērķi informēt inženierzinātņu, dabas un sociālo zinātņu studentus par attiecīgo nozaru labākajiem un spēcīgākajiem uzņēmumiem, kā arī satuvināt ar potenciālajiem prakses vietu un darba devējiem. ELVA bija starp tiem 110 darba devējiem, kuri bija atvērti komunikācijai ar potenciālo darba ņēmēju. Šī diena pagāja koši, ar saturīgām sarunām un izklaidējošām aktivitātēm. Jauniešiem bija iespēja uzspēlēt galda futbolu ar savu topošo vadītāju un iegriezt laimes ratu, lai iegūtu uzmundrinošu balvu.

Apmaksāta prakses vieta un attālināts vai hibrīddarbs

Uzņēmums ELVA topošajiem IT nozares pārstāvjiem, kuri pasākuma laikā izrādīja interesi attīstīt savas profesionālās iemaņas, piedāvās īstenot praksi, kas būs apmaksāta, apvienojama ar studijām un ko varēs veikt arī attālināti vai hibrīddarba modelī. Paralēli praksei ELVA nodrošinās pilnvērtīgu zinoša individuālā mentora atbalstu, kurš rūpēsies par praktikanta izaugsmi.

Gandrīz 200 Latvijas augstskolu studenti, pēdējo klašu skolēni vai citi interesenti teica JĀ iespējai pieteikties apmaksātai prakses vietai uzņēmumā ELVA. 26% no viņiem praksi vēlas iziet IT projektu vadībā, 22% IT administrēšanā, bet visvairāk – 45% tieši programmēšanā.

Pavasarī interesenti tiks aicināti piedalīties ātrās tikšanās jeb speed dating ar viņu darba vadītājiem. Sarunu laikā būs iespēja uzdot interesējošus jautājumus un iepazīties ar darba pienākumiem detalizētāk, lai jau drīz varētu uzsākt praksi un ņemt dalību Microsoft biznesa risinājumu ieviešanā vai uzturēšanā dažādās Latvijas organizācijās.

Vēlies programmēt, vadīt projektus vai iziet praksi uzņēmumā ELVA?

Sazināties

Ekspertu ieteikumi, skaidrojoši video un veiksmes stāsti par IT risinājumiem biznesa pārvaldībā. Piesakies e-pasta jaunumiem!