Izstāde par biznesa digitaliziāciju kā šodienas prioritāti

Rudens ELVA komandai aktīvi pavadīts divās biznesa tehnoloģiju izstādēs. To augstā apmeklētība parāda, ka biznesa digitalizācijas aktualitāte no gada uz gadu tikai palielinājusies.

Izdevniecības iFinanses rīkotā izstāde Uzņēmuma Elektronizācija 2023 jau otro gadu pulcēja ap sevi Latvijas modernākos digitālo risinājumu izstrādātājus un labākos nozares profesionāļus, kuri dalījās savā pieredzē, atgādinot, ka uzņēmuma digitalizācijai un produktivitātes celšanai ir jābūt ne vien katra uzņēmuma prioritātei, bet arī juridiski korektam procesam. ELVA Biznesa risinājumu nodaļai bija iespēja uz praktisko risinājumu skatuves demonstrēt pasaulē augsti novērtēto Microsoft datu analītikas risinājumu Power BI ar tēmu Biznesa datu analītika ar Power BI efektīvai lēmumu pieņemšanai. Izstādes apmeklētājiem bija iespēja pārbaudīt savas spējas Cornhole spēlē, ko brīvajā laikā izstrādājis ELVA programmētājs. Pateicoties risinājuma Power BI un Dynamics 365 Sales integrācijai, ikviens varēja sekot līdzi rezultātu dinamikai.

Vēlies uzzināt vairāk par biznesa digitalizācijas iespējām?

Sazināties

Biznesa risinājumi satiekas ar mērķi aktualizēt digitalizācijas nepieciešamību

Baltijas biznesa tehnoloģiju pasākumā RIGA COMM 2023 sanāca kopā vairāk nekā 100 dažādu risinājumu izstrādātāji un piegādātāji no vairāk nekā 11 valstīm. Kopumā izstādi apmeklēja 2584 interesenti. Divu dienu laikā 12 konferencēs uz sešām skatuvēm kāpa vairāk nekā 210 lektoru no 18 valstīm, tostarp ELVA Integrēto risinājumu eksperts Artūrs Banga, stāstot par personāla pašapkalpošanās portālu Panorama 365 un tā priekšrocībām uzlabot personāla vadītāja ikdienu. Pasākuma laikā bija iespēja aprunāties ar dažādu organizāciju pārstāvjiem, kuri šobrīd ir gatavi teikt digitalizācijai JĀ. Veicām arī aptauju, lai noskaidrotu, cik digitalizēts ir viņu bizness, un rezultāti iepriecina – 60% respondentiem bizness jau ir digitalizēts daļēji vai pilnībā.

Piesakies e-pasta jaunumiem, lai nepalaistu garām ELVA pasākumus!