Kādēļ pārmaiņas ir uz labu?

Jaunā gada iestāšanās parasti asociējas ar jauniem darbiem un apņemšanos kaut ko mainīt savā dzīvē vai pieņemt lēmumus, kas var sekmēt darbā notiekošos procesus.

Tas ne vienmēr ir viegli, gluži kā saņemties pirmajam treniņam vai uzsākt mācības pēc ilgstoša pārtraukuma. Tomēr pieliktās pūles vai lēmums par labu pārmaiņām parasti tiek dāsni atalgots ar pozitīvām emocijām, un sākotnējā nevēlēšanās kaut ko mainīt vai uzsākt ir izgaisusi nemanot.

Kā programmatūra Microsoft Dynamics 365 Business Central ļauj Tavam biznesam augt?

Biznesa mehānismu darbina daudz dažādi elementi – finanses, grāmatvedība, ražošana, tirdzniecība un darba resursi, tādēļ ik dienu vadībai jātur roka uz notikumu pulsa, lai zinātu, kāda ir uzņēmuma procesu kopaina, un tas prasa gan lielu laika, gan uzmanības patēriņu. Lai tam ērti varētu sekot līdzi ik dienu, gūstot vienotu priekšstatu par organizācijā notiekošo, tika radīta programmatūra Microsoft Dynamics NAV (vēl pirms tam Microsoft Navision), kas šobrīd ir pazīstama ar nosaukumu Microsoft Dynamics 365 Business Central. Šī pārskatāmā procesu pārvaldības sistēma apvieno visus datus vienkopus, sniedzot lielisku iespēju pārraudzīt dažādus organizācijas procesus pilnībā. Tā dod precīzu spoguļattēlu situācijai, kas norisinās uzņēmumā, ļaujot ietaupīt laiku, novērst nevēlamas situācijas un veiksmīgāk plānot un pieņemt lēmumus, kas nāk par labu biznesa attīstībai. Kas gan var būt labāks par šo rīku kompānijai, kas vēlas augt un attīstīties dinamiski un pārdomāti.

Kādēļ programmatūra Microsoft Dynamics NAV jeb Navision pārtapa par Microsoft Dynamics 365 Business Central?

Programmatūra savu galveno mērķi pārvaldīt un padarīt caurspīdīgus uzņēmuma resursu plānošanas procesus (pazīstami kā ERP jeb Enetrprise Resources Planning risinājumi) nav mainījusi, tā ir saglabājusi arī pamata bāzi, pēc kādiem principiem tā strādā, taču pārmaiņas nosaukumā 2018. gadā nesa lielu pievienoto vērtību – spēju nodrošināt augstāku datu integrāciju un iespēju sekot līdzi resursu pārraudzībai attālināti un elastīgi, izmantojot mākoņrisinājumus – lai kur būtu uzņēmuma vadība un komanda, pateicoties Microsoft Dynamics 365 Business Central, kolēģiem ir iespēja nepārtraukti sekot līdzi programmas sniegtajiem datiem, analizēt un plānot procesus, izejot no pieejamās informācijas, kas visiem ir kopīga. Tas noteikti izslēdz virkni pārpratumu, ļauj ātrāk pieņemt lēmumus un atrisināt problēmas pozitīvākā veidā.

Kā Microsoft Dynamics 365 Business Central ļauj pārvaldīt biznesa procesus visaptverošāk?

Sazināties

Uzņēmuma ieguvumi, izmantojot Microsoft Dynamics 365 Business Central:

–          dažādu sistēmu apkopojums vienā, kas veido sakārtotu darba vidi;

–          automatizēti procesi un atteikšanās no lieka manuāla darba;

–          lieliska integrācija ar citiem Microsoft produktiem;

–          darbs ar programmu iespējams uz vietas vai mākonī;

–          mākslīgā intelekta klātbūtne labākai prognozēšanai;

–          regulāri atjauninājumi, kas ļauj saglabāt uzņēmuma konkurētspēju;

–          datu drošības garants;

–          viegli lietojami un saprotami;

–          elastība plānošanā, atrodoties jebkurā vietā un laikā, izmantojot jebkuru darbam ērtu ierīci.

 

ŠEIT vari iepazīsties ar Microsoft Dynamics 365 Business Central priekšrocībām, kas biznesa procesus sakārto, padarot tos ērti caurskatāmus un plānojamus.

Piesakies e-pasta jaunumiem un iepazīsties ar IT risinājumu aktualitātēm, kas Tavam biznesam palīdzēs sasniegt vairāk.