Uzņēmums ELVA otro gadu pēc kārtas saņēmis Microsoft Gada partnera apbalvojumu. Šādu statusu uzņēmums ieguvis par panākumiem inovāciju jomā un risinājumu ieviešanā, kas balstīti Microsoft tehnoloģijās.

“Pirms četriem gadiem mainījām savu stratēģisko kursu, no klasiska finanšu un biznesa pārvaldības sistēmu ieviesēja kļūstot par klienta stratēģisko IT partneri. Būtiski paplašinājām savu portfeli, piedāvājot Microsoft produktus, sākot no biznesa uzskaites sistēmām līdz moderniem BI analīzes rīkiem, HR pārvaldības sistēmām un aplikācijām individuāliem biznesa pārvaldības modeļiem. Prieks, ka mūsu stratēģiskais partneris un piegādātājs jau otro gadu pēc kārtas ir novērtējis mūsu panākumus un piešķīris mums Microsoft Gada partnera Latvijā statusu,” uzsver ELVA valdes priekšsēdētājs Jānis Dambergs.

Gada partnera statusu saņem tie Microsoft partneri, kas gada laikā spējuši izcili izstrādāt un ieviest Microsoft tehnoloģijās balstītus risinājumus. Apbalvojumi tiek piešķirti dažādās kategorijās, balvu ieguvējus izvēloties starp 4400 nominantiem no vairāk nekā 100 valstīm visā pasaulē.

Piesakies konsultācijai un uzzini vairāk par Microsoft risinājumiem!

Pieteikties

“Esam pagodināti par apbalvojumu! Ņemot vērā, ka to piešķir starptautiska žūrija, tas ir apliecinājums, ka mūsu īstenotā stratēģija ir pareiza un veiksmīga,” atzīmē ELVA stratēģiskās attīstības vadītājs un valdes loceklis Reinis Sparāns.

“Man ir liels gods paziņot 2021. gada Microsoft Gada partneru balvu ieguvējus un finālistus,” paziņojumā medijiem norāda Microsoft korporācijas viceprezidents Rodnijs Klarks (Rodney Clark). “Šie izcilie partneri ir izrādījuši stingru apņemšanos izstrādāt klientiem pasaules līmeņa risinājumus, apvienojot labāko un vērtīgāko, ko mūsu ekosistēma var piedāvāt.”

 

Ekspertu ieteikumi, skaidrojoši video un veiksmes stāsti par IT risinājumiem biznesa pārvaldībā. Piesakies e-pasta jaunumiem!