ATTĪSTĪBAS PERSPEKTĪVA

Digitālā transformācija: no tukšiem vārdiem pie darbiem

Par digitālās transformācijas laikmetu ir dzirdējis teju ikviens uzņēmējs. Taču ne visiem ir skaidra vīzija par to, kā šī laikmeta priekšrocības izmantot sava uzņēmuma attīstībā un ar ko sākt. Semināra laikā aplūkosim dažādu risinājumu jaunākās iespējas, kā arī zemūdens akmeņus, ar kuriem ir jārēķinās, ieviešot inovācijas uzņēmumā. Jums būs iespēja ne tikai uzzināt aktuālāko informāciju, bet arī pārliecināties par tās praktisko pielietojamību, klausoties Latvijas uzņēmēju pieredzes stāstos.

Radisson Blu Daugava Hotel

Kuģu iela 24, Rīga

2019. gada 17. oktobrī

No 8:30 līdz 16:30

15+ eksperti

Praksē balstīta pieredze

Reģistrējies tūlīt!

Tikai 75 vietas

PROGRAMMA

I DAĻA

 • 08:30 - 09:00Dalībnieku reģistrācija un rīta kafija

 • 09:00 - 09:30Pārmaiņu laiks: kurš kuru? Noskaidro, vai kļūsi par digitālas transformācijas vergu vai saimnieku.

  Jebkuru uzņēmumu var salīdzināt ar dzīvu organismu, kuram katrā tā attīstības stadijā ir savs izaicinājums un uzdevums. Līdzīgi kā dzīvās būtnes reaģē uz organisma sūtītajiem impulsiem, mainot savu uzvedību un rīcību, arī uzņēmuma vadītāji fiksē dažādus ienākošos signālus, realizējot pārmaiņas savā uzņēmumā. Jautājums – vai uztveram šos signālus laicīgi, pareizi un vai zinām, kā rīkoties tālāk?

  Prezentācijas laikā pastāstīšu par būtiskākajiem signāliem, kurus atpazīt, strādājot ar uzņēmuma resursu pārvaldības rīkiem, un sniegšu praktiskus padomus, kā rīkoties, lai biznesa risinājumu attīstība ietu vienā solī ar tehnoloģiju jauninājumiem un tirgus pieprasījumu.

  Reinis Sparāns, Elva Baltic tirdzniecības vadītājs Latvijā

 • 09:30 - 10:30Digital Transformation – put your customers first! (EN)

  We live in a fast-changing world where customers hold the power. ‘Me’ and ‘now’ are the magic words in buying processes. And ‘same day delivery’ is the new normal. Your customers are impatient. And alternative suppliers are only two mouse clicks away. So the perfect use of the best possible IT tools is more important than ever before!

  In his keynote presentation, Guus Krabbenborg will talk about the importance of getting the right focus in Digital Transformation. He will explain that Digital Transformation is not an IT project! And he will motivate and inspire you to make this project successful.

  Guus Krabbenborg

  Business trainer and consultant

 • 10:30 - 10:50Vadītāju - transformeru ēra: kādi izaicinājumi sagaida vadītājus jau tepat aiz stūra?

  Lai arī 85% no 500 pasaules veiksmīgākajiem uzņēmumiem jau pārvalda savu IT mākonī un arī vairums Latvijas lielāko uzņēmumu ir atzinuši mākoni par labu esam, daudzi vadītāji vēl arvien ļaujas dažnedažādiem mītiem par mākoņiem, kurus prezentācijas laikā arī kopīgi izpētīsim, ņemot vērā gan pasaules, gan Latvijas uzņēmumu praksi.

  Toms Auškāps, Elva Baltic mākoņpakalpojumu biznesa attīstības vadītājs

 • 10:50 - 11:20Kafijas pauze

 • 11:20 - 12:00Diskusija

  Uzņēmuma informācijas tehnoloģiju attīstība ir investīcijas, kuru lietderību grūti novērtēt. Vai uzņēmuma vadītājam jāsaprot visas tehniskās detaļas vai pietiek tikai ar sapratni nosaukuma līmenī? Visprātīgākais ir zelta vidusceļš, nosakot galvenos uzņēmuma darbības virzienus, kurā vajadzīgs tehnoloģiju atbalsts, ļaujot tehnoloģiju cilvēkiem izplānot piemērotākos risinājumus iespējamā finansējuma ietvaros. Diskutēsim, kā šis process izskatās praksē.

  Baiba Apine, PwC konsultāciju nodaļas direktore

 • 12:00 - 12:30Populārākās projektu vadības metodes: pārbaudītas vērtības vs modes kliedziens

  Biznesa vide un tehnoloģijas mainās. Klienti pērk citus pakalpojumus un vēlas tos saņemt citādā veidā kā ierasts. Vakardienas metodes šodien panākumus vairs negarantē. Kā rezultātā dažām kompānijām izdodas mainīties līdzi laikam, bet dažām nē.

  Semināra laikā pastāstīšu par inovācijas lomu ilgtspējīga biznesa izaugsmei nākotnē. Dalīšos zināšanās, kas gūtas vairāk kā 14 gadu pieredzē, vadot starptautisku konsultāciju uzņēmumu un Telia Latvia produktu attīstību, kā arī pieredzē, kas balstīta vairāku starptautisku start-up uzņēmumus dibināšanā.

  Dāvids Štēbelis, uzņēmējs un biznesa treneris

 • 12:30 - 13:00Divi lieliski veidi, kā uzņēmuma personāls var bremzēt pārmaiņas

 • 13:00 - 14:00Pusdienas un saviesīgas sarunas

Pasākumu rekomendējam:

 

 • uzņēmumu īpašniekiem un vadītājiem
 • finanšu, biznesa attīstības un IT nodaļu vadītājiem
 • esošajiem Microsoft Dynamics lietotājiem
 • ERP vai BI sistēmu interesentiem, kuriem ir aktuāli uzņēmuma vadības procesi, to plānošana un analīze

Pasākuma laikā jums būs iespēja:

 

 • saņemt praktiskus padomus no nozares ekspertiem
 • iepazīties ar vadošo Latvijas uzņēmumu pieredzi no pirmavota
 • izvērtēt sava uzņēmuma darbības efektivitāti
 • nodibināt jaunus kontaktus

Cena:  149,00 EUR + PVN

 

ELVA patur tiesības atteikt reģistrāciju.

Programma var tikt mainīta vai papildināta.

Radušies jautājumi?

 

Sazinies ar mums!

Tālrunis: +371 29788371
E-pasts: Aleksandra.Arhipova@elva.lv

II DAĻA

Dynamics plūsma

 • 14:00 - 14:30Mūžīgi jaunā ERP sistēma ar bezgalīgām iespējam. Fantāzija vai šodienas realitāte?

  Pielāgojoties jaunajiem biznesa izaicinājumiem, tehnoloģijas attīstās aizvien straujāk. Arī Microsoft tehnoloģijas nav izņēmums. Seminārā apskatīsim Microsoft Dynamics NAV sistēmas uzlabojumus, kā arī plānotos attīstības ceļus, kas palīdzēs uzņēmumiem saprast un izvēlēties viņiem labāko izaugsmes stratēģiju kopā ar Dynamics NAV jeb Dynamics 365 for Business.

  Māris Skotelis, Elva Baltic Dynamics NAV biznesa attīstības vadītājs

 • 14:30 - 15:00Modernā mazumtirdzniecības pārvaldība. Ko par POS mākonī domā VID un auditori?

  Semināra laikā apskatīsim Microsoft un Elva Baltic algu aprēķina un personāla pārvaldības risinājumus, kas iekarojuši stabilu līdera pozīciju Latvijas un arī Baltijas tirgū. Dalīšos pieredzē, kā uzņēmuma darbinieki, izmantojot šos risinājumus, var paveikt darba uzdevumus daudz ērtāk, ātrāk un efektīvāk. Pastāstīšu par izmantojamo sistēmu galvenajām priekšrocībām, kas palīdzēs ietaupīt gan savu, gan kolēģu laiku, kā arī veicināt uzņēmuma kopējo darba produktivitāti.

  Jevgēnija Hercmane, Elva Baltic projektu vadītāja

 • 15:00 - 15:30Kafijas pauze un diskusijas

 • 15:30 - 16:00Nopietni ERP risinājumi nelieliem uzņēmumiem: mīts vai realitāte

  Praksē balstīts veiksmes stāsts par to, kā sasniegt izcilus rezultātus mazumtirdzniecībā, automatizējot biznesa procesus ar Microsoft Dynamics NAV. Dalīšos pieredzē par biznesa izaicinājumiem, kas saistīti ar uzņēmumu datu konsolidāciju, piekļuves tiesību kontroles nodrošināšanu u.c. jebkuram uzņēmumam svarīgiem jautājumiem. Kā arī pastāstīšu, cik padziļināti uzņēmumam jāiesaistās kopīgā darbā ar IT sadarbības partneri, lai sasniegtu maksimāli labāko rezultātu.

  Raitis Zālītis, ELVI Latvijas IT nodaļas vadītājs

 • 16:00 - 16:30Biznesa procesu digitalizācija: praktiskie piemēri

  Ik dienu uzņēmēji saskaras ar dažādām pārmaiņām, kuras būtiski ietekmē viņu biznesu – patērētāju ieradumu maiņa, jauni kvalitātes standarti, regulu prasības u.tml. Arī ražotājuzņēmumi nav izņēmums. Kā rāda prakse, nereti tieši ražotāji ir tie, kas saskaras ar lielākajiem izaicinājumiem, pielāgojot biznesu un tā pārvaldību jaunajiem noteikumiem.

  Seminārā apskatīšu piecus biežāk sastopamos ražošanas uzņēmumu izaicinājumus un to, kā tos pārvarēt, izmantojot Microsoft Dynamics NAV biznesa pārvaldības sistēmu.

  Aigars Klucis, Elva Baltic projektu vadītājs

Power plūsma

 • 14:00 - 14:30DIY (do it yourself) aplikācijas un portāli: mūsdienu realitāte

  Laikam ejot, tehnoloģijas attīstās un pilnveidojās atbilstoši lietotāju vajadzībām, un visiem ir zināms, ka mūsdienu tehnoloģiju lietotājs ir īpaši prasīgs, sevišķi, ja runājam par viņa biznesa vajadzībām un vēlamā rezultāta sasniegšanu.

  Seminārā aktualizēšu Microsoft Dynamics AX jeb Dynamics 365 Enterprise Edition galvenās izmaiņas un uzlabojumus, kas palīdzēs izmantot sistēmu gudrāk, sasniedzot vēlamos rezultātus ātrāk un vienkāršāk.

  Eduards Lazdiņš, Elva Baltic korporatīvo risinājumu nodaļas vadītājs

 • 14:30 - 15:00Kur un kā izmantot IoT savā uzņēmumā? Lietu interneta pielietošanas scenāriji dažādās nozarēs

  Prezentācijas laikā apskatīsim iespējas veikt krājumu (t.sk. izejvielu un gatavās produkcijas) izsekošanu, izmantojot Dynamics AX standarta versijas risinājumus. Dalīšos pieredzē, kā sakārtot ražošanas un noliktavas procesus, lai tos varētu vadīt un uzskaitīt ar mobilo risinājumu palīdzību.

  Kaspars Rade, Balticovo ražošanas plānošanas vadītājs

 • 15:00 - 15:30Kafijas pauze un diskusijas

 • 15:30 - 16:00TOP 5 analītikas instrumentu izmantošanas scenāriji

  Praktiski ikkatram mazumtirdzniecības uzņēmuma vadītājam ir savas specifiskās vēlmes un vajadzības attiecībā uz viņa biznesa procesu efektīvu organizēšanu un attīstību. Lai sasniegtu šīs specifiskās vajadzības, talkā nāk Microsoft Dynamics AX jeb Dynamics 365 Enterprise Edition risinājums, kurš attīstās līdz ar tirgus prasībām un aktualitātēm.

  Seminārā pastāstīšu par risinājuma priekšrocībām un ieguvumiem tieši mazumtirdzniecības nozares pārstāvjiem, vēršot uzmanību uz jaunākajām risinājuma iespējām, kuras palīdzēs pārvaldīt mazumtirdzniecības procesus efektīvāk.

  Boriss Prudčenko, Elva Baltic korporatīvo risinājumu nodaļas biznesa attīstības vadītājs

 • 16:00 - 16:30Mūsdienu ofiss: ierastās darba vides maiņa

  Noliktava ir neatņemama jebkura tirdzniecības vai ražošanas nozares uzņēmuma sastāvdaļa. Lai procesi tajā norisinātos maksimāli efektīvi un atbilstoši mūsdienu pasaules diktētajiem noteikumiem, arī noliktavas pārvaldības sistēmai ir jāattīstās un jāaug līdzi laikam.

  Seminārā tiks apskatītas Dynamics AX noliktavas pārvaldības risinājuma uzbūve un iespējas. Atsevišķa uzmanība tiks veltīta tieši mobilo risinājumu izmantošanai darbā (datu apstrāde skeneros u.c. mobilās ierīcēs), kas ir mūsdienu noliktavu pārvaldības “must have”.

  Andrejs Fiļimonovs, Elva Baltic projektu vadītājs

EKSPERTI

Lektoru saraksts tiks papildināts

Reinis Sparāns

Stratēģiskās attīstības vadītājs | valdes loceklis

/ ELVA /

Guus Krabbenborg

Biznesa treneris un konsultants

Mārtiņš Jirgensons

Mākoņpakalpojumu biznesa attīstības vadītājs

/ ELVA /

Agnese Reinika

Biznesa attīstības un pārdošanas vadītāja Baltijā

/ Microsoft /

janis-lama-fin-2

Jānis Lāma

Agile koučs un biznesa konultants

/ SOLID REASON/

Toms Auškāps

Komunikācijas un attīstības direktors

/ Balticovo /

Eduards Lazdiņš

Korporatīvo risinājumu nodaļas vadītājs

/ ELVA /

Uldis Pāvuls

Organizāciju psihologs un treneris

/ ENERGISE /

Rihards Timma

Datu analītikas risinājumu nodaļas vadītājs

/ ELVA /

Ingus Beks

Dibinātājs

/ IBSC/

Oskars Priede

Pasākuma moderators

Aigars Klucis

Projektu vadītājs

/ ELVA /

Jevgenijus Vinochodovas

Vadītājs, IoT speciālists

/ ALBARS /

Ilva Gravleja

Biznesa risinājumu nodaļas vadītāja

/ ELVA /

marcis-SAF

Mārcis Ļaksa

Reģionālās pārdošanas vadītājs

/ SAF Tehnika/

Reģistrācija noslēgusies!

Ja Tev ir atlades kods,
varēsi to ievadīt nākamajā solī

Pievieno tik daudz dalībnieku, cik nepieciešams
un klikšķini uz groza ikonas labajā apakšējā stūrī

Izvēlies sev ērtāko apmaksas veidu:
caur internetbanku vai apmaksājot rēķinu

Kas ir ieļauts cenā?

Aktuālā informāciju un uzņēmumu pieredze

Tīklošanās

Pusdienas un kafijas pauzes

 • LV