Evopipes ir aizrautīgu profesionāļu komanda apvienojumā ar vismodernākajām tehnoloģijām polimēru cauruļu ražošanā. Evopipes savu darbību koncentrē uz tādu produktu attīstīšanu, kas palielina klientu darba efektivitāti cauruļu sistēmu izbūves un ekspluatācijas laikā.

Izaicinājumi un vajadzības

Ieviest risinājumu, kas apvieno ražošanu, loģistiku un pārdošanu

Uzlabot ražošanas efektivitāti ar procesu kontroli un plānošanu digitālā vidē

Ātrāk apstrādāt ražošanas datus efektīvu lēmumu pieņemšanai

Paaugstināt savu konkurētspēju pieaugošu klientu un pasūtījumu laikā

Atrast uzticamu CRM sistēmu, kas ļautu sekot līdzi ikvienam klientam un projektam

Uzlabot klientu servisu (piegāžu kvalitāte, ātrums, izsekojamība)

Pārvaldīt noliktavu mūsdienīgi un samazināt piegādes kļūdas

Iegūt aktuālo informāciju ar reāllaika datiem

Mainīt neregulāru datu analītiku no Excel uz pastāvīgu sekošanu līdzi reāllaika datiem

Izvairīties no darbu dublēšanas un manuāla darba

Iegūt vispārēju kontroli pār notiekošo organizācijā

Atrast iespēju, kā maksimāli visus procesu koncentrēt vienā sistēmā

Ja neizdodas noskatīties video, spied šeit.

Ieviestie risinājumi

Dynamics 365 biznesa procesu pārvaldībai

Risinājums pārvalda ražošanas, iepirkumu procesus, loģistiku, noliktavu, finanses. Viens no pirmajiem uzņēmumiem Latvijā, kas ražošanā izmanto risinājuma Dynamics 365 funkcionalitātes priekšrocību Production floor.

Dynamics 365 Sales pārdošanas procesu pārvaldībai

Pasaulē pieprasīts CRM risinājums katra pārdošanas projekta izsekošanai un strukturētai komunikācijai ar klientu.

Microsoft Power BI biznesa datu analītikai

Risinājuma integrācija ar Dynamics 365 ļauj iegūt dažādus datu pārskatus un objektīvu informāciju par aktuālo ražošanā, pārdošanā, noliktavā un loģistikā.

 

Ieguvumi

 • Dynamics 365 rosina darboties mūsdienīgi

  Saistībā ar Dynamics 365 biznesa risinājumu sistēmas ieviešanu, uzņēmums spēj ātri pielāgoties klientu mainīgām vajadzībām un paša uzņēmuma digitālai izaugsmei.

 • Efektīvāka ražošanas plānošana, kas novērš kļūdas

  Dynamics 365 sniedz nepieciešamo informāciju, lai plānotu ražošanu, redzētu saražoto produkciju un laicīgi pamanītu, vai kāda ražošanas līnija atrodas dīkstāvē. Risinājuma Dynamics 365 funkcija Production floor ir kā vienota platforma, kurā ikvienam redzami visi aktuālie darba uzdevumi vienuviet. Informācija nav jāpārnes no sistēmas uz sistēmu – kolīdz Dynamics 365 ienāk informācija, to redz ikviens, kuram tas ir aktuāli. Dynamics 365 Production floor nodrošina automātisku darba resursu plānošanu, un ikvienam ražošanas pasūtījumam ir redzams skaidrs ražošanas statuss - no pasūtījuma izveidošanas brīža līdz tā realizācijai.

 • Automatizēti ražošanas pasūtījumi

  Uz ražošanas uzdevuma pamata tiek veidoti maršruti un izdošanas žurnāli. Ražotnē tiek izskausts manuālais darbs – darbiniekiem atliek vien koriģēt un kontrolēt procesus (piemēram, reģistrēt atpūtas laikus vai pieteikt iekārtu remontu), savukārt vadītāji var vērot darbinieku izpildi, viņu un iekārtu noslodzi (sistēma arī laikus brīdina par neparedzētām situācijām, piemēram, par iekārtu apstāšanos, kas dod vadībai iespēju ērti sistēmā pārplānot ražošanas pasūtījuma izpildi).

 • Automatizācija noliktavā

  Noliktavas krājumu kustība norit, izmantojot skenerus. Tas būtiski uzlabo noliktavas krājumu kontroli. Tāpat arī noliktavas darbinieki ar skeneri nolasa darba uzdevumus, un tie parādās darba planšetē prioritārā secībā. Darbiniekam iespējams noskanēt tikai konkrēti izvēlēto preci, kas ļauj izvairīties no kļūdīšanās preču iekraušanā. Visa informācija, kas tiek apstrādāta ar skeneri, nonāk Dynamics 365, ko uzreiz redz loģistikas darbinieki, piemēram, viņi skaidri zina, kura prece nupat ir iekrauta piegādei, kas dod drošības sajūtu, ka klientam tiks piegādāts tieši tas, kas nepieciešams.


 • Perfekcija komunikācijā ar klientu

  CRM risinājums pielāgojams uzņēmuma vajadzībām, visvairāk izmantotais no Dynamics 365 Sales funkcionalitātes ir: informatīvais panelis jeb dashboard, kas vizualizē visus pārdošanas KPI, Sales pipeline un atgādinājumi. Risinājuma funkcionālās īpašības ļauj pārvaldīt visu informāciju, kas saistīta ar klientiem un padara ērtu projektu pārvaldību, izslēdzot iespēju palaist garām ko svarīgu vai nozaudēt informāciju, citiem vārdiem sakot – pārdevējiem nepazūd fokuss uz prioritātēm un nepiemirstas konkrētajā brīdī mazāk aktuālas lietas.

 • Izcils biznesa datu analītikas risinājums

  Power BI ļauj veidot dažādus datu pārskatus, arī standartizēt sarežģītus aprēķinus un tos atspoguļot lietotājiem ērtā un uzskatāmā veidā.

 • Tradīcija domāt visiem vienādi un neatkarīgi no lokācijas

  Uzņēmuma meitas uzņēmumi atrodas Skandināvijā un Baltijā, ērti, ka Power BI apvieno darbiniekus un dod iespēju nepārtraukti redzēt savai kompetencei atbilstošos aktuālos datus un sekot līdzi efektivitātes rādītājiem.

 • Iespēja būtiski uzlabot efektivitāti

  Power BI ļauj sekot līdzi reāllaika datiem, uzlabot pakalpojuma sniegšanas kvalitāti, loģistiku, kā arī optimizēt darbu ražošanā vai noliktavā.

 • Mobilitāte un informētība

  Power BI pieejams viedtālrunī – ikviens uzņēmuma darbinieks ar piekļuvi datu pārskatiem, var sekot līdzi aktuālajai situācijai jebkurā vietā, kas dod drošības sajūtu.

 • Ātra analītikas risinājuma ieviešana

  Power BI sistēmas ieviešana uzņēmumā ir kā veiksmes stāsts, jo projekts tika realizēts īsā laikā un iegūstot vēlamo rezultātu.

 • IT partneris, kas domā ārpus rāmjiem

  Uzņēmums novērtē ELVA ekspertu sniegtos padomus un domāšanas veidu, kas ir fokusēts tieši uzņēmuma procesiem un sistēmas ilgtspējai.

Evopipes atsauksme par sadarbību ar ELVA

Mūsdienu uzņēmumiem ir virkne izaicinājumu – viens no tiem paaugstināt savu konkurētspēju, un neatņemama šo instrumentu sastāvdaļa, kas to nodrošina – procesu digitalizācija un reālā laikā saņemta informācija. Arī klientu servisa nodrošināšanai nepieciešamas spēcīgas IT sistēmas. Digitalizācijas process nekad nebeigsies – tas ir kā evolūcijas stāsts. Automatizācija jebkuros procesus, kas nākotnē arvien jārealizē, arī ir nebeidzams stāsts – kā ar mazākiem resursiem sasniegt lielākus darbības rādītājus. Ražošanas plānošana Dynamics 365 sistēmā pēc uzņēmuma nepieciešamajiem algoritmiem, ir tuvākais nākotnes plāns. Sadarbība ar ELVA vienmēr vērsta uz risinājumu, kas pieņemama abām pusēm.

Edgars Viļķins

Evopipes valdes priekšsēdētājs

Uzņēmums atrodas Jelgavā un nodarbina 140 darbiniekus

Evopipes ir 6 meitas uzņēmumi: Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Dānijā un Norvēģijā

Evopipes darbinieki uzskata, ka ir iespējams mainīties un uzlaboties katru dienu

Evopipes ražo caurules, kuru diametrs ir no 16 mm līdz pat 1000 mm

70% no saražotās produkcijas tiek eksportēts

Evopipes iepērk videi draudzīgu elektroenerģiju, kas ražota Latvijā

Izmantotie produkti