Elektromateriālu, telekomunikāciju un drošības sistēmu materiālu vairumtirdzniecības uzņēmums ESELO (agrāk SLO Latvia) iepriekš ilgstoši strādāja ar Microsoft Dynamics NAV 4.0. Izvērtējot jaunās Dynamics programmatūras priekšrocības un vērtīgos ieguvumus, uzņēmums izlēma pāriet uz Microsoft Dynamics NAV jaunāko versiju (pašlaik Microsoft Dynamics 365 Business Central), sistēmas ieviešanai izvēloties mūsdienīgu IT projektu vadības metodi – Scrum/Agile, savukārt izvietošanai – Azure platformu.

Ieviestie risinājumi

Līdz ar jaunās Microsoft Dynamics NAV (Dynamics 365 Business Central) versijas ieviešanu uzņēmums ieguva šādus īpaši pielāgotus funkcionālos risinājumus:

Noliktavu pārvaldības skeneru risinājums, kas palīdz ātri, precīzi un efektīvi izvietot preces noliktavā, kā arī atvieglo to izsniegšanu, piešķirot katrai precei savu “adresi”.

Neatbilstību pārvaldības risinājums, kas brāķu un preču neatbilstības reģistrā ļauj izsekot brīdi, kurā brāķis ir radies un kas bijis preces piegādātājs.

Web risinājums, jeb interneta veikala sasaiste ar Microsoft Dynamics, kas nodrošina datu sinhronizāciju, informāciju par preču atlikumiem, pasūtījumiem utt.

Iepirkumu un pārvietošanas plānošanas risinājums, kas ar viena klikšķa palīdzību aprēķina, kādas preces un kurā noliktavā ir nepieciešamas, nodrošinot to minimālos atlikumus.

Preču sertifikātu uzskaites risinājums, kas automātiski uzģenerē katrai precei atbilstošu pavaddokumentu paku, tādējādi optimizējot darba procesus un ietaupot darbinieku laiku.

Kabeļu griešanas modifikāciju risinājums, kas piešķir kabeļu gabaliem unikālus numurus, ļaujot tos identificēt un izsekot. Iespējams arī reģistrēt maksu par kabeļu griešanu un izrakstīt rēķinu klientam.

Izaicinājumi un prasības

 • Uzlabot noliktavas pārvaldības procesu efektivitāti atbilstoši uzņēmuma specifiskajām vajadzībām
 • Pielāgot iepirkumu un pārvietošanas plānošanas risinājumu atbilstoši uzņēmuma vajadzībām
 • Pašu spēkiem importēt nepieciešamos datus un atspoguļot tos, izmantojot Power BI risinājumu
 • Iegūt loģistikas procesu pārskatāmu kontroli un veikto piegāžu peļņas/zaudējumu kalkulāciju

Ieguvumi

 • Vienkārša datu apstrāde

  Darbinieki pašu spēkiem un bez īpašām priekšzināšanām var importēt, filtrēt un iegūt nepieciešamos datus un atskaites vajadzīgajos griezumos. Darbs kļuvis daudz ērtāks, ātrāks un patīkamāks.

 • Attālināta piekļuve datiem

  Uzņēmuma pārdošanas speciālisti slavē pārlūka risinājumu, kas lietošanā ir daudz ērtāks un izstrādāts tā, lai visus procesus varētu kontrolēt attālināti. Turklāt nav nepieciešamas papildus finanšu investīcijas.

 • Ērta pielāgojamība un savietojamība

  Iepriekš diferencētā informācijas plūsma uzņēmumā tagad kļuvusi elastīga un integrēta ar piegādātājiem un klientiem. Microsoft Dynamics NAV sistēma ir pielāgojama un ērti savietojama ar citiem risinājumiem un spēj nodrošināt vajadzīgo informācijas apriti starp vairākām platformām.

ESELO atsauksmes par Microsoft Dynamics

Microsoft Dynamics paver plašas iespējas digitālajai attīstībai nākotnē. Sistēma ir tehnoloģiski jaudīga un mūsdienīga. Labs pamats, lai spētu iet līdzi laikam.

Valērijs Bariševs

ESELO izpilddirektors

Microsoft Dynamics ir kā universāls, modificējams Šveices nazis. Ja zini, ko vēlies iegūt, tad ar sistēmas palīdzību uzņēmuma procesus var padarīt daudz efektīvākus. Platforma ir īpaši universāla un integrējama ar daudziem citiem ārējiem risinājumiem.

Māris Renigers

ESELO web nodaļas vadītājs

€18.3 milj.

apgrozījums 2020. gadā

~ 240

uzticamu piegādātāju

24 000

preču mājaslapā

21 gada

veiksmīga pieredze nozarē

Nodrošina Dienvidu tilta apgaismojuma tehniku

Nodrošināja apgaismojumu SĀGA centram, LIDL loģistikas centram un veikaliem

Izmantotie produkti