Uzņēmums ELVA kā atbalstītājs piedalās Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācijas (LIKTA) veidotā projektā GUDRĀ LATVIJA, kura mērķis ir palīdzēt Latvijas uzņēmumiem digitālajā transformācijā, sniedzot viegli saprotamus padomus un risinājumus.

Projekta 1. posmā, kas norisinājās 2019. gada nogalē un 2020. gada pirmajā pusē, tika izstrādāts Digitālā brieduma tests, kurā uzņēmēji, atbildot uz jautājumiem par uzņēmuma iekšējiem un ārējiem procesiem, var saņemt padziļinātu vērtējumu ne tikai par sevi, bet arī salīdzinājumu ar konkurentiem savā nozarē un reģionā. Pēc testa aizpildīšanas katrs respondents saņem ieteikumus, kādi IT risinājumi palīdzētu uzņēmumam strādāt efektīvāk.

Noskaidro, kā Microsoft Dynamics 365 var palīdzēt Tavam biznesam.
Rezervē laiku bezmaksas konsultācijai jau tagad!

Pieteikties

Savukārt projekta 2. posmā laikā līdz 2021. gada aprīlim apkopoti aktuālie dati par Latvijas uzņēmumu digitālo briedumu. Arī šajā projekta posmā uzņēmumi aizvien aicināti aizpildīt Digitālā brieduma testu, lai uzzinātu, kādi IT risinājumi palīdzētu uzņēmumam strādāt efektīvāk, ar mazākiem izdevumiem un ar lielāku peļņu.

Tāpat 2. posma ietvaros LIKTA sadarbībā ar partneriem un atbalstītājiem organizē vebinārus un mentoringa sesijas uzņēmējiem, veido podkāstu sērijas, kurās apskata IKT nozarei un uzņēmējiem aktuālus jautājumus.

Vairāk par projektu un Digitālā brieduma testu vari uzzināt vietnē www.gudralatvija.lv.

Piesakies e-pasta jaunumiem un iepazīsties ar IT risinājumu aktualitātēm, kas Tavam biznesam palīdzēs sasniegt vairāk.