Ja neizdodas noskatīties video, spied šeit.

Business Central funkcionalitātes jaunumi projektu uzskaitē

Microsoft biznesa resursu pārvaldības risinājums Dynamics 365 Business Central ir pasaulē visvairāk izmantotā ERP sistēma maziem un vidējiem uzņēmumiem. Microsoft pastāvīgi pilnveido un attīsta risinājuma funkcionalitāti, maksimāli pielāgojoties aktuālajām biznesa vajadzībām un prasībām. Business Central sistēmas jaunumi paredz efektīvāku projektu (agrāk – darbu) uzskaiti. Tagad to uzdevumos var būt vairāki klienti, kā arī projektu uzdevumi pārskatāmi kā atsevišķas kartiņas, ne tikai rindas, kuras iespējams arī arhivēt, kas palīdz efektīvāk sagatavot piedāvājumus gala klientiem ar iepriekš saskaņoto versiju.

Jauns lomu centrs debitoru grāmatvežiem un automatizēti atgādinājumi

Business Central jaunumi piedāvā arī personalizētu lomu centru debitoru grāmatvežiem, kurā ir pieejama visa nepieciešamā informācija un pastāv arī iespēja izmantot strukturētos atgādinājumus. Īpaši ērta funkcija ir atgādinājumu automatizācija klientiem, kurus var iestatīt pēc laika perioda vai kāda cita nosacījuma.

Valūtas kursa pārvērtēšana Virsgrāmatas kontiem un jaunas atskaites

Tāpat arī funkcionalitāte papildināta ar valūtas kursu pārvērtēšanu Virsgrāmatas kontiem. Tā nodrošina skaidrāku redzamību peļņai un zaudējumiem, ko pēc tam arī var iegrāmatot. Business Central piedāvā vairākas jaunas atskaites grāmatvežiem ar speciāli pielāgotu Excel versiju: Apgrozījuma bilance; Apgrozījuma bilance-budžets; Apgrozījuma bilance pa periodiem; Klientu TOP saraksts; Piegādātāju TOP saraksts; Klientu parādu saraksts; Piegādātāju parādu pārskats. Tās atšķiras no iepriekšējām ar to, ka tagad lejupielādētā dokumentā Excel formātā pieejamas vairākas izklājlapas ar vērtīgu aktuālāko informāciju ar filtriem. Atskaites ērti iespējams mainīt un papildināt, lai iegūtu vēlamo atskaites skatu bez formatēšanas, kas ievērojami ietaupa laiku.

Video saturs:

0:00 Ievads

00:58 Izmaiņas funkcionalitātē – projektu uzskaite

2:11 Darbs ar klientiem debitoru grāmatvežiem un automatizēti atgādinājumi

4:40 Valūtas kursu pārvērtēšana Virsgrāmatas kontiem

5:44 Jaunas grāmatvežu atskaites

Vai vēlies noskaidrot, kurš ERP risinājums ir atbilstošākais Tavam uzņēmumam?

Sazināties

Ekspertu ieteikumi, skaidrojoši video un veiksmes stāsti par IT risinājumiem biznesa pārvaldībā. Piesakies e-pasta jaunumiem!