POS Link moduļi

Bāze POS

Bāzes modulis nodrošina visa risinājuma pamatfunkcijas, ieskaitot risinājuma kopējos uzstādījumus, sistēmas žurnālu, kā arī funkcijas darbam ar failiem, teksta rindām, valodu kodu lapu konvertēšanai. Bāzes moduļos ir iekļauta izmaiņu izsekošanas funkcionalitāte, kas tiek nosūtīta uz ārējām iekārtām. Katram iekārtu veidam var uzstādīt,  kādu tabulu un lauku izmaiņas nepieciešams izsekot kā arī katram iekārtu veidam uzstādījumi var atšķirties. Pie tam jebkuras tabulas laukus var pievienot izmaiņu izsekošanai vienkārši ar uzstādījumiem, neveicot programmēšanu. Bāzes moduļa funkcijas var izmantot arī citiem risinājumiem.

Nesaistes POS

Šis modulis iekļauj funkcijas un uzstādījumus, kas ir nepieciešami saitei ar ārējām POS sistēmām un kases aparātiem. Iespējams uzstādīt vairākus POS vai kases iekārtas, katrai iekārtai vai grupai var konfigurēt PVN, maksājumu, nodaļu un kasieru uzstādījumus. Šajā modulī ir arī iekļauta pārdošanas statistika un dāvanu karšu izsekošana. Šī moduļa funkcionalitāte nodrošina datu apmaiņas interfeisu, lai viegli varētu veikt Microsoft Dynamics NAV integrāciju ar jebkuru POS sistēmu.

Veikala panelis

Funkcionalitāte, kas izseko preču sortimenta un cenu izmaiņām. Ērti izmantojams veikala personāla ikdienas darbā – uz ekrāna redzami aktuālie dati: cik daudz jaunu preču pievienots, vai kādām precēm ir mainītas cenas, statusi. Šeit atrodama arī informācija par izejošajiem un ienākošajiem  pasūtījumiem, rēķiniem, kā arī par aktuālo un iepriekšējās dienas pārdošanas apjomu.

Piesakieties prezentācijai klātienē!

Sazinieties ar mums »