Elva Baltic realizētie interneta veikalu ieviešanas projekti

Interneta veikals kā efektīvs pārdošanas instruments Latvijā kļūst aizvien populārāks. Elva Baltic speciālisti ir izstrādājuši ērti lietojamu un drošu interneta veikala risinājumu, kuru lieto tādi Elva Baltic klienti kā Stendera ziepju fabrika, SLO Latvia, Zvaigzne ABC, AM Furnitūra, Randoms, JYSK, Proks, OM Design un citi pazīstami uzņēmumi.

Risinājums ir izstrādāts uz Microsoft Dynamics NAV bāzes kā tehniskais nodrošinājums interneta veikala funkcionalitātei un tā savienošanai ar Microsoft Dynamics NAV.  Risinājuma dizainu un formu veidojuši Elva Baltic sadarbības partneri.

Stendera ziepju fabrika

Stendera ziepju fabrika ir Latvijā pazīstams uzņēmums, kura ražotie ziepju, vannas piedevu un ķermeņa kopšanas izstrādājumi tiek eksportēti un iekarojuši atzinību arī tālu aiz robežām.
Uzņēmuma interneta veikala dizainu veidojusi kompānija Grafton Internet, taču funkcionālo  pusi – integrāciju jeb automātisku datu apmaiņu ar Microsoft Dynamics NAV veikuši Elva Baltic speciālisti. Stendera ziepju fabrikas interneta veikals  paredzēts uzņēmuma produkcijas on-line tirdzniecībai gala patērētājiem.

Risinājums izstrādāts 2008.gadā.

SLO Latvia

SLO Latvija savā nozarē ir viens no vadošajiem elektrovairumtirdzniecības uzņēmumiem ar vairākām filiāliem visā Latvijā. Interneta veikals paredzēts nozares profesionāļiem – autorizētiem SLO Latvia biznesa klientiem.
SLO Latvija interneta veikala dizainu veidojusi kompānija Grafton Internet, savukārt funkcionalitātes izstrāde – integrācija ar Microsoft Dynamics NAV, ir Elva Baltic speciālistu veikums.
Uzņēmuma sortiments ir ārkārtīgi plašs – ap 5000 artikulu, kas on-line pasūtīšanai pagaidām pieejams tikai biznesa klientiem, taču drīzumā paredzēts realizēt arī interneta veikalu mazumtirdzniecības klientiem jeb gala patērētājiem.
Tirdzniecības uzsākšana interneta veikalā uzņēmumam ir ļoti veiksmīga, par ko liecina apgrozījuma pieaugums pat ekonomiskās krīzes laikā. Būtisku apgrozījuma daļu veido tieši on-line pirkumi.

Risinājums izstrādāts 2007.gadā.

www.slo.lv

Proks

Proks atrodas līderpozīcijās sadzīves tehnikas un elektronikas vairumtirgotāju vidū Latvijā un veiksmīgi darbojas arī pārējās Baltijas valstīs.
Interneta veikala dizains un funkcionalitāte, kas ļoti cieši integrēta ar Microsoft Dynamics NAV,  pilnībā izstrādāta Elva Baltic. On-line iepirkumu risinājums paredzēts Proks biznesa klientiem, kuriem pieejama gan pilna preču pasūtīšanas funkcionalitāte, gan pasūtījumu arhīvs, norēķinu stāvoklis, preču piegādes statuss un cita informācija.

Risinājums izstrādāts 2010.gadā.

www.e-proks.lv

Zvaigzne ABC

Apgāds Zvaigzne ABC  ir lielākais grāmatu izdevējs Latvijā. Tā darbības virzieni ir mācību grāmatu, izziņas literatūras, bērnu literatūras un daiļliteratūras izdošana un tirdzniecība.
Zvaigzne ABC interneta veikala dizainu veidojusi kompānija Grafton Internet, bet Elva Baltic speciālisti izstrādājuši veikala integrāciju jeb automātiskas datu apmaiņas funkcionalitāti ar Microsoft Dynamics NAV. Uzņēmuma grāmatu on-line katalogs un interneta veikals (Grāmatu Klubs) pieejams jebkuram interesentam, kā arī iespējams ērti samaksāt par pirkumu ar norēķinu karti.

Risinājums izstrādāts 2007.gadā.

www.zvaigzne.lv, www.gramatuklubs.lv

JYSK

JYSK Linnen’n Furniture ir starptautisks uzņēmums, kas darbojas 34 pasaules valstīs. Pirmais Jysk veikals Latvijā tika atklāts 2001.gadā un šobrīd Jysk Latvijā jau ir deviņi veikali.
Interneta veikals izveidots kā starptautiska preču pasūtīšanas sistēma, kuru izmanto JYSK veikali, lai pasūtītu preces no centrālās noliktavas un loģistikas bāzes.Tā dizains un funkcionalitāte, kas ļoti cieši integrēta ar Microsoft Dynamis NAV un noliktavu pārvaldības sistēmu,  pilnībā izstrādāta Elva Baltic.

Risinājums izstrādāts 2006.gadā.

www.jysk.lv