Atkritumu pārvaldības risinājums

Atkritumu pārvaldība titulbilde

Atkritumu pārvaldība ir Microsoft Dynamics CRM platformā balstīts risinājums, kas ir paredzēts vides pakalpojumu un atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumiem, lai palīdzētu veidot teicamu klientu attiecību pārvaldību, nodrošinātu automatizētu datu apstrādi, sniegtu uzņēmuma vadībai pārskatāmu informāciju par maršrutiem, darbinieku un transportlīdzekļu noslodzi, kā arī – palīdzētu pieņemt stratēģiski pareizus lēmumus Jūsu biznesa attīstībai.

CRM Atkritumu pārvaldības risinājums – efektīva atkritumu uzskaite un kontrole

Atkritumu pārvaldības risinājums ir izveidots uz Klientu attiecību pārvaldības sistēmas Microsoft Dynamics CRM bāzes ar specializāciju atkritumu apsaimniekošanas nozarē.

Atkritumu pārvaldības sistēmu ir izstrādājuši un turpina attīstīt Elva Baltic
pieredzējušu profesionāļu komanda. Risinājums pilnībā atbilst LR likumdošanai.

Izmantojot automatizētu atkritumu pārvaldības risinājumu, Jūs savā uzņēmumā uzlabosiet finanšu plūsmas kontroli, optimizēsiet izmaksu struktūru, uzlabosiet pasūtījumu plānošanu un piemērosiet efektīvāku shēmu pasūtījumu pārvaldei.

Atkritumu pārvaldības risinājuma ekrānšāviņi

CRM vienkārša lietotāja saskarne savienojumā ar Microsoft Outlook

Atkritumu pārvaldības risinājums ir bāzēts uz lietotāju lomām orientētu darba vidi, kā rezultātā katram darbiniekam ir individuāla pieeja informācijai Microsoft Dynamics CRM sistēmā (lietotājvārds un parole), kas ļauj ātri piekļūt pie vajadzīgās informācijas un nodrošināt datu drošību.  Atkritumu pārvaldības risinājums apvieno CRM funkcionalitāti ar mūsdienīgu e-pastu pārvaldības rīku Microsoft Outlook, kas nodrošina lietotājiem ļoti ērtu darbu CRM sistēmā caur jau ierasto Outlook sistēmu.

Par Microsoft Dynamics CRM sistēmu

Microsoft Dynamics CRM ir moderns klientu attiecību pārvaldības risinājums, ar kura palīdzību iespējams optimizēt visus ar klientiem saistītos procesus. CRM – tas ir veids, kā sakārtot un pārvaldīt visus datus par Jūsu klientiem un interesentiem, un šādā veidā iegūt pārliecību, ka neviena aktivitāte vai svarīga informācija netiek palaista garām nepamanīta.