Vizītkarte

Drošība un uzticamība

Jānis Dambergs Elva Baltic SIA Valdes priekšsēdētājs

Drošība  ir viens no svarīgākajiem apsvērumiem jebkuras jaunas tehnoloģijas vai sistēmas ieviešanā. Kā tā darbosies un kāda būs atdeve? Vai droši var paļauties uz izvēlēto partneri, kuram uzticēta sistēmas ieviešana?

Daudz ko šajā dzīvē var nopirkt par naudu, bet uzticību nopirkt nevar. Uzticība nerodas pati no sevis, tā ir jānopelna. Mūsu darbā klientu uzticēšanās ir pats svarīgākais, tāpēc  vienmēr runājam atklātu valodu un katram jaunam klientam iesakām pārbaudīt, ko vērti ir mūsu solījumi. Uzticēšanās pamats mūsu biznesā – tas ir uz zināšanām, pieredzi un godprātību balstīts darbs.

Informācijas tehnoloģiju jomā aisberga redzamā daļa ir niecīga, kamēr izšķirošais smaguma centrs nav tik viegli saskatāms – kvalitatīvas apmācības tehnoloģijas, biznesa pieredze, finanšu zināšanas. Izvēloties IT partneri, būtiskākais ir novērtēt tieši šo kapacitāti. Vēl jo vairāk tāpēc, ka sistēmas  ieviešana ir investīciju projekts, kura izdošanās ir atkarīga no partnera kompetences.

Jānis Dambergs
Valdes priekšsēdētājs

Attīstība un skaidrība

Alvils Tabaks Elva Baltic SIA starptautiskās tirdzniecības vadītājs

Strādāt IT jomā man ir patiess prieks, jo tā ir iespēja uzlabot mūsu biznesa vidi un nākotnes vīzijas tuvināt šodienai. Mēs pārvaldām tehnoloģijas, kas uzņēmējiem palīdz straujāk attīstīt biznesu, kļūt vadošajiem savā nozarē.

Jaunas iespējas vislabāk spēj ieraudzīt tie, kuriem ir skaidrība par pašreiz notiekošo, – tas ir pamatu pamats stratēģisku lēmumu pieņemšanai uzņēmumā. Visbiežāk strupceļā nonākam, laikus nepamanot vai neņemot vērā zīmes, kas uz to norāda. Laba finanšu un biznesa vadības programmatūra šodien ir neaizstājama, lai uzņēmuma stratēģiju balstītu uz faktu analīzi un biznesa nākotnes projektēšanu.

Pieredze IT nozarē man ir radījusi pārliecību, ka pareiza informācijas tehnoloģiju izmantošana ir viens no pašiem svarīgākajiem nosacījumiem uzņēmuma izaugsmei. Ieguvēji ir visi inovatīvie uzņēmumi, kas seko līdzi tehnoloģiju attīstībai un nebaidās jaunos risinājumus izmantot savā labā. Jūsu peļņa būs drošākais apliecinājums, ka rīkojaties pareizi.

Alvils Tabaks
Starptautiskās tirdzniecības vadītājs

Pārmaiņas

Anda Kalniņa Elva Baltic SIA projektu direktore

Pārmaiņas ir mūsu dzīves pavadzīme. Tās padara krāsaināku ikdienas vienmuļo plūdumu, kas nereti sāk nogurdināt. Kad pienāk brīdis kaut ko mainīt, varam nopirkt jaunu somu, kurpes, auto vai doties ceļojumā. Tie ir pārbaudīti risinājumi mūsu privātajā dzīvē.

Nozīmīgākas pārmaiņas parasti ir vajadzīgas darba vietā,  ja jūtam, kā pamazām sāk traucēt papīra dokumentu kaudzes, cik grūti ir izsekot vairākās sistēmās sadrumstalotai grāmatvedības uzskaitei… Ceļojums šoreiz, iespējams, nepalīdzēs.

Te sākas mūsu darba lauks – kopā ar Jums izvērtēt un uzņemties atbildību par vislabāko risinājumu finanšu uzskaites un biznesa vadības sistēmas izvēlē. Mēs zinām, ka tās ir pārmaiņas jūsu ierastajā darba ritmā, taču atcerēsimies mūžam aktuālo – „Pastāvēs, kas pārvērtīsies”!

Tieši izvēle kaut ko mainīt bieži vien ir dzinulis, kas virza uz priekšu un neļauj iesūnot. Izvēle- pastāvēt. Iesākumā pamazām, pa solītim, sakārtojot finanšu uzskaiti, noliktavas pārvaldību vai iekšējās informācijas apriti. Nebaidieties, ļaujieties pārmaiņām!

Anda Kalniņa
Projektu direktore