Partneri

Uzņēmējdarbības nozares nebūt nav izolētas viena no otras, lai gan katrai ir sava specifika. Tieši specifikās vajadzības ir tās, kuras veido partnerattiecības starp uzņēmumiem. Uz  to balstās mūsu sadarbība ar klientiem un tāpēc arī mēs esam izvēlējušies kompetentus un drošus sadarbības partnerus, lai spētu sniegt pilna spektra pakalpojumus savā nozarē.

Microsoft

Microsoft Latvia

Microsoft pārstāvniecība Latvijā ir dibināta 1999. gadā. 2012. gadā no vairāk kā 650 kompānijas partneriem – 69 ir zelta un sudraba sertificēti partneri, kuri kopumā nodarbina vairākus tūkstošus darbinieku un Latvijas tautsaimniecībā veido vienotu, inovatīvu un ražojošu struktūru ar būtisku kopējo devumu valsts iekšzemes kopproduktā.
Microsoft Latvia ir programmatūras izstrādātājs un globālais IT risinājumu virzītājs, pārstāvniecības profesionāļi jau vairāk kā desmit gadu garumā nodrošina partneru atbalstu, servisu un risinājumu izstrādi.

Click Dimensions

ClickDimensions

ClickDimensions e-pastu mārketinga un mārketinga automatizācijas rīks bāzēts uz Microsoft Dynamics CRM platformas un ir paredzēts pārdevējiem , lai palīdzētu palielināt pārdošanas apjomus un nodrošināt darba procesu pārvaldību, vienlaikus iegūstot klientu apmierinātību un pārdošanas rezultātu analīzi. ClickDimensions funkcionalitāte ļauj uzņēmumiem efektīvi pārvaldīt pārdošanas ciklu, palielināt darījumu skaitu un uzturēt skaidru komunikāciju ar klientiem, tādejādi iegūstot pilnu informāciju par potenciāliem darījumiem.

FSB Development

FSB Development

FSB Development ir programmatūras ražošanas uzņēmums, kas izstrādā Microsoft Dynamics AX moduļus.
FSB Development dibinātāji ir visi galvenie programmatūras arhitekti no sākotnējās Damgaard/ Navision/ Microsoft Dynamics AX Development komandas.
Microsoft Dynamics AX Inventory II modulis ir krājumu standartmoduļa paplašinājums. Inventory II krājumu standartmodulim piešķir ātrumu un vienkāršību. Inventory II ir pareizā izvēle uzņēmumiem, kuri meklē modernu reāllaika krājumu pārvaldības sistēmu ar liela darbību apjoma iespējām vai darbību visu diennakti. Inventory II ir pieejams Microsoft Dynamics AX 3.0, 4.0, 2009 un 2012 versijām.