Vakance: Līderis Microsoft mākoņpakalpojumu biznesa vadīšanai

Meklējam līderi Microsoft mākoņpakalpojumu biznesa vadīšanai.

Darba pienākumi

  • IT infrastruktūras un mākoņpakalpojumu produktu portfeļa pārvaldība;
  • Struktūrvienības darba organizēšana un vadīšana;
  • Sadarbības ar klientiem procesu nodrošināšana, tajā skaitā IT infrastruktūras un mākoņpakalpojumu un risinājumu sagatavošana un prezentēšana;
  • Darbs ar piegādātājiem un sadarbības partneriem

Prasības kandidātiem

  •  Uz klientu orientēta domāšana un pieredze IT pakalpojumu sniegšanas sfērā;
  • Pieredze un prasmes komandas vadībā;
  • Spēja būt līderim ar labām komunikācijas un prezentēšanas prasmēm;
  • Zināšanas un darba pieredze ar Microsoft produktiem;
  • Vismaz 5 gadu pieredze darbā ar IT infrastruktūras risinājumiem;
  • Zināšanas darbā ar dažādām IT projektu vadības metodoloģijām un spēja realizēt labo praksi un standartus

Mēs piedāvājam

  • Pievienoties vienam no Latvijas vadošajiem IT uzņēmumiem un sasniegt jaunas virsotnes;
  • Darbu ar mūsdienīgām tehnoloģijām un iespēju modernizēt vadošos uzņēmumus Latvijā un ārvalstīs;
  • Stabilu, dinamisku un izaicinājumiem bagātu darbu;
  • Atalgojumu no 3000 līdz 4500 eiro (bruto);
  • Papildus motivācijas paketi, tostarp veselības apdrošināšanu

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakance@elva.lv. Ja Tavs CV un pieteikums vakancei būs mūs pārliecinājis, sazināsimies ar Tevi trīs nedēļu laikā no dienas, kad saņemsim pieteikumu!

Piesakies vakancei »