Mākoņpakalpojumi

makonpakalpojumi-cloud-microsoft

Mākoņpakalpojumi ir viena no lielākajām iespējām uzņēmējdarbības pasaulē pēc interneta ieviešanas. Tiek paaugstināts darba ražīgums, mijiedarbība starp darbiniekiem un klientiem, kā arī uzlaboti esošie un veidoti jauni biznesa modeļi. Mākonis piedalās visa uzņēmuma darbībā, sniedzot būtiskus ieguvumus visām kompānijas struktūrvienībām.

Kāpēc izvēlēties mākoņpakalpojumus?

Ātrums

Sākt lietot mākoņpakalpojumus ir tikpat ērti kā veikt telefona zvanu. Dažu minūšu laikā ir iespējams ne tikai pieteikties pakalpojumam, bet arī uzsākt tā izmantošanu.

Ekonomija

Lietojot mākoņpakalpojumus, jāmaksā ir tikai par izmantotajiem resursiem, piemēram, izmantošanas laiks, apstrādāto datu apjoms vai lietotāju skaits attiecīgajā periodā.

Mērogojamība

Mākoņpakalpojumi ļauj nodrošināt IT risinājumu tehnisko infrastruktūru tieši tādā apjomā, kāds ir nepieciešams Jūsu uzņēmuma pašreizējām vajadzībām.

Jebkurā vietā

Mākoņpakalpojumu lietošanas priekšrocības novērtēs tie, kuru darbs tiek veikts ārpus biroja.

No dažādām ierīcēm

Mākoņpakalpojumu risinājumi līdzvērtīgi darbojas gan uz datoriem, gan mobilajām iekārtām. Neatkarīgi no iekārtas operētājsistēmas.

Jebkurā laikā

Neatkarīgi no jūsu darba laika, mākoņpakalpojumi ir pieejami 24 stundas diennaktī un 7dienas nedēļā, kas ļauj tos lietot, kad vien nepieciešams.

Mākoņpakalpojumu kategorijas

Infrastruktūra kā pakalpojums (IaaS) – infrastruktūra atrodas pie piegādātāja, kurš rūpējas par tās veiktspēju, savukārt klients atbild par operētājsistēmu un uzstādīto programmatūru.

Platforma kā pakalpojums (PaaS) – pakalpojuma sniedzējs nodrošina platformu, iepriekš ar klientu vienojoties par nepieciešamajiem servera parametriem. Klients tikmēr ir atbildīgs tikai par uzstādīto programmatūru un licencēm.

Programmatūra kā pakalpojums (SaaS) – par infrastruktūras un programmatūras nepārtrauktu darbību pilnu atbildību uzņemas pakalpojuma sniedzējs. Klientam atliek vien parūpēties par korekti ievadītiem datiem sistēmā.

Uzņēmējdarbības pārvietošana mākonī ir nozīmīgs lēmums. Esam gatavi jums palīdzēt izprast, kas ir mākoņpakalpojumi un ko tas var sniegt jūsu uzņēmumam.