Microsoft risinājumi un ELVA kompetence Jūsu biznesa attīstībai

Dynamics 365 – jaunās paaudzes biznesa risinājums, ar kura palīdzību var sakārtot un automatizēt biznesa procesus, līdz ar to arī palielināt sava biznesa efektivitāti.

Dynamics 365 apvieno sevī ERP un CRM sistēmu funkcionalitāti, kā arī dažādas uz biznesa nozarēm orientētas lietotnes, pēc nepieciešamības nodrošinot finanšu pārvaldību, pārdošanu, ražošanu, piegādi, klientu servisu, mārketingu, personālvadību u.c.

Iepriekš pazīstams kā Dynamics AX, Dynamics NAV, Dynamics CRM

ELVA speciālisti konsultē, vērtē, ievieš, apmāca, apkalpo, nodrošina pāreju uz jaunāko versiju.

Power BI – spēcīgs biznesa analītikas rīks, kas apkopo biznesa datus no 100+ avotiem un pārskatāmi vizualizē šo informāciju. Tāpēc Jums vienmēr būs pieejami visi Jums svarīgie rādītāji un aktuālās atskaites veiksmīgai lēmumu pieņemšanai.

ELVA speciālisti konsultē, ievieš, apmāca un apkalpo. Ir pieejamas arī standartizētas gatavas atskaites.

Office 365 – jau pazīstamais Office, kas ir papildināts ar 20+ dažādiem rīkiem un 2000+ dažādām aplikācijām. Office 365 nodrošina Jūsu biroju ar visu nepieciešamo programmatūru un, atkarībā no izvēlēta plāna, ietver sevī: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, PowerBI, Forms, Outlook, Exchange, Skype biznesam, Yammer, Teams, Newsfeed, Delve, People, Sway, OneDrive, SharePoint, Stream, Planner, Flow, Tasks, PowerApps, Booking, Access, Project, Visio, Publisher u.c.

Office 365 ir pieejams arī komplektā ar Windows 10 Pro un aizsardzības instrumentiem Enterprise Mobility + Security, kas veido Microsoft 365 produktu.

ELVA speciālisti konsultē un apmāca, kā arī palīdz jauniem lietotājiem ieviest un pielāgot Office 365 savām biznesa vajadzībām.

Azure – mākoņrisinājumu platforma Microsoft globālajā datu centrā drošai IT infrastruktūras izvietošanai un elastīgai tās pārvaldībai, kas ļaus Jums neuztraukties par lokālas IT vides uzturēšanu un koncentrēties uz biznesa attīstību.

Tapāt ar Azure servisu palīdzību Jūs savā uzņēmumā varat sākt izmantot mākslīgo intelektu (AI), lietu internetu (IoT), mašīnmācīšanos (ML) u.c. mūsdienu iespējas.

ELVA speciālisti nodrošina ne tikai resursu izvietošanu Azure vidē, bet arī izvietoto resursu monitoringu, kā arī palīdz saviem klientiem izmantot mākoņpakalpojumu sniegtās priekšrocības.

  • LV