Jauns gads ar jaunu lietotni Latvian Payroll Connector for Panorama 365

Jauns gads iesākas ar jauniem panākumiem. No 2023. gada janvāra pieejama jauna, ELVA ekspertu izstrādāta lietotne Latvian Payroll Connector for Panorama 365, kas nodrošina datu sinhronizāciju starp 2 biznesa risinājumiem – biznesa resursu pārvaldības sistēmu Microsoft Dynamics 365 Business Central un personāla pašapkalpošanās portālu Panorama 365.

Kā uzlabot personāla vadītāja un algu grāmatveža darbu?

Sazināties

Kāda ir lietotnes Latvian Payroll Connector for Panorama 365 funkcionalitāte?

  1. Portālā Panorama 365 tiek atspoguļota aktuālā informāciju par katru uzņēmuma darbinieku, kas apkopota Dynamics 365 Business Central, tai skaitā arī uzkrātās atvaļinājuma dienas.
  2. Visas ar darbinieka personīgo informāciju saistītās izmaiņas, kas tiek veiktas portālā Panorama 365, tiek atspoguļotas arī biznesa vadības risinājumā Business Central.
  3. Iespēja no portālā Panorama 365 saņemt nostrādāto stundu skaitu darba algas aprēķinam, ko veic sistēmā Business Central.
  4. Prombūtņu ierakstu sinhronizācija.
  5. Pieteikto piemaksu sinhronizācija.
  6. Algas lapiņu atspoguļošana portālā Panorama 365 no sistēmas Business Central.
Vairāk par Micrososft Dynamics 365 Business Central algu un personāla pārvaldības risinājuma funkcionalitāti iespējams noskaidrot TE.

Ekspertu ieteikumi, skaidrojoši video un veiksmes stāsti par IT risinājumiem biznesa pārvaldībā. Piesakies e-pasta jaunumiem!