Lido_940x201-2

Algu pārvaldības risinājums – ieguldījums nākotnē

LIDO pieredzes stāsts

Kā daudzpusīgs uzņēmums LIDO sava biznesa pārvaldībai ir izvēlējies Microsoft Dynamics AX 2012 programmatūru. Lai nodrošinātu ātru, ērtu un kvalitatīvu darba algu aprēķinu, kas ir viens no komplicētākajiem izmaksu posteņiem uzņēmumā, LIDO uzticas tieši Elva Baltic piedāvātajam risinājumam. Šobrīd algu modulis ir viegli lietojams, ērti pielāgojams normatīvo aktu prasībām un, galvenais, Elva Baltic speciālisti piedāvā ātrus un kvalitatīvus risinājumus nestandarta situācijām.

Risinājums

 • Pielāgotu iedzīvotāju ienākuma nodokļa un valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas aprēķinu ārvalstīs strādājošajiem darbiniekiem
 • Automātisku dokumentu (darba līgumi, rīkojumi u.c.) veidošanu no sistēmas pēc noteikta šablona ar iespēju rediģēt dokumentu pēc nepieciešamības
 • Automātiskus maksājumus trešajām personām – ar risinājuma palīdzību iespējams definēt, kāda summa un cik bieži ir atvelkama no darba algas un pārskaitāma trešajām personām (parādu piedziņas, alimentu u.c. gadījumos)
 • Uzņēmuma vajadzībām pielāgotas un ērti lietojamas pārskatu formas
 • Pielāgotu elektronisko algas nodokļu grāmatiņu un slimības lapu importu no VID elektroniskās deklarēšanas sistēmas
 • “Risinājuma ieviešana ir ieguldījums nākotnē, jo, mainoties gan uzņēmumam, gan normatīvajiem aktiem, šis risinājums noteikti ir pielāgojams mūsu vajadzībām.”

   – A/S "LIDO" Personāla administratīvo procesu vadītājs Igors Trofimenko

 • “Elva Baltic izstrādātais algu uzskaites risinājums ir ļoti ērts un uzticams rīks. Tas sniedz pārliecību un drošības sajūtu ikdienas darbā.”

   – A/S "LIDO" galvenā grāmatvede Marika Purvišķe

Ieguvumi

Viegli pārvaldāmi dati

Izmantojot iespēju jebkurus datus pārlūkot un apstrādāt Microsoft Excel programmā, būtiski tiek ietaupīts laiks un atvieglota algu datu analīze.

Informācijas izsekojamība

Risinājuma loģika nodrošina informācijas izsekojamību, kas ļauj identificēt un lietotājam pašam novērst kļūdas, ja tādas ir pieļautas.

Siera Nams pieredzes stāsts ikona 2

Pielāgojamība

Elva Baltic izstrādātais algu uzskaites risinājums ir ļoti elastīgs un pielāgojams uzņēmuma algu uzskaites specifikai un vajadzībām.

Automatizēti procesi

Risinājums nodrošina automātisku darba laika uzskaites tabeļu importu, tādējādi ietaupot laiku un novēršot iespējamās kļūdas datu apstrādē.

Siera Nams pieredzes stāsts ikona 3

Dažādi datu griezumi

Algu dati pieejami dažādos griezumos, sniedzot uzņēmumam iespēju par tiem iegūt ļoti detalizētu informāciju.

Par uzņēmumu “LIDO”

> 1 100 darbinieku

Klienti gada laikā apēd gandrīz

1 000 000 kotlešu un vairāk nekā

1 000 000 kg kartupeļu

13 restorāni Latvijā, 2 Vācijā, 3 Igaunijā

Siera Nams pieredzes stāsts ikona 5

gadu pieredze

Savs gaļas pārstrādes cehs

Apkalpo > 20 000 klientu dienā

 • LV