Konferences “Microsoft Inspire 2018” aktualitātes

No 15. līdz 19. jūlijam apmeklējām vienu no spilgtākajiem Microsoft partneru gada pasākumiem – “Microsoft Inspire 2018” konferenci, kas šogad norisinājās Nevadas štata lielākajā pilsētā Lasvegasā, pulcējot kopā vairāk kā 15 000 dalībnieku no 130 pasaules valstīm.

Uzzināt vairāk »

Biznesa seminārs IT speciālistiem! Reģistrējies jau šodien!

Aicinām reģistrēties Elva Baltic biznesa semināram “Brokastis mākoņos”, kur šoreiz nedaudz vairāk iedziļināsimies Office 365 un Azure risinājumu iespējās, kā arī parunāsim par IT “saimniecības” kontroles mehānismiem un drošību mobilajās ierīcēs. Dalīsimies ar Latvijas uzņēmumu pieredzes stāstiem un labo praksi. Pasākums norisināsies šī gada 29. novembrī “Microsoft Latvia” telpās no plkst. 09:00 līdz 13:00.

Uzzināt vairāk »

Biznesa seminārs ražotājiem! Reģistrējies jau šodien!

Aicinām reģistrēties Elva Baltic jau ceturtajam “Attīstības perspektīva” biznesa semināram, kas šoreiz orientēts tieši uz ražošanas nozares speciālistiem, kurus aizrauj mūsdienu tehnoloģiju sniegtās iespējas un Latvijas uzņēmumu pieredzes stāsti. Pasākums norisināsies šī gada 16. maijā viesnīcā “Radisson Blu Rīdzene” no plkst. 09:00 līdz 13:00.

Uzzināt vairāk »