ELVA – Microsoft gada partneris Latvijā

partner_of_the_year_2020

Ar prieku un lepnumu paziņojam, ka par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju esam kļuvuši par Microsoft 2020. gada partneri Latvijā.

“ELVA ir liels gods atkārtoti saņemt Microsoft gada partnera Latvijā apbalvojumu, kas mūsu uzņēmumam un darbiniekiem nozīmē ļoti daudz – tas apliecina, ka mūsu sasniegumi tiek novērtēti globālā mērogā un motivē turpināt darbu ar vēl lielāku enerģiju un entuziasmu, radot inovatīvus un klientu novērtētus produktus un pakalpojumus,” uzsver ELVA Stratēģiskās attīstības vadītājs, valdes loceklis Reinis Sparāns.

Microsoft gada partnera tituls ir apliecinājums uzņēmuma spējai izstrādāt un nodrošināt izcilus uz Microsoft produktiem bāzētus risinājumus un pakalpojumus. Partneri tiek apbalvoti vairākās kategorijās, izvēloties labākos starp vairāk nekā 3300 nominētajiem uzņēmumiem no vairāk nekā 100 pasaules valstīm.

ELVA valdes priekšsēdētājs Jānis Dambergs atzīst: “Vairāk nekā 15 gadu pieredze, strādājot dažādos kontinentos ar dažādu nozaru klientiem, ļauj mums pragmātiski izvirzīt mērķus un izprast klientu patiesās vajadzības. Protams, tāpat kā katrs uzņēmums, arī ELVA mēra biznesa rādītājus, taču mūsu galvenā un svarīgākā panākumu mēraukla ir klientu atsauksmes un ieteikumi.”

ELVA sasniegums ir Microsoft Dynamics 365 Business Central lokalizēšana Latvijas tirgum. Pateicoties ELVA izstrādātajam, mākoņpakalpojumos balstītajam risinājumam, aptuveni 7000 Latvijas mazo un vidējo uzņēmumu ir radīta iespēja piekļūt Microsoft pasaules klases uzņēmuma resursu plānošanas rīkam, kas ir viegli integrējams ar citiem uzņēmumā izmantotajiem pārvaldības instrumentiem.

Microsoft ir būtiski katru gadu novērtēt paveikto un izcelt labākos, inovatīvākos partnerus. Šobrīd digitālā transformācija jeb uzņēmuma darbības pielāgošana darbībai digitālajā vidē ir svarīgākais jautājums daudzu Latvijas uzņēmumu dienaskārtībā. Tieši tāpēc īstajā brīdī ir uzņēmuma ELVA veikums, padarot Microsoft Dynamics 365 Business Central pieejamu Latvijas tirgum. Tas ir vērtīgs ieguldījums, kas ļaus daudziem Latvijas mazajiem un vidējiem uzņēmumiem sava biznesa attīstībai turpmāk izmantot modernākos risinājumus, uzsver Microsoft vadītāja Baltijas valstīs Renāte Strazdiņa.

Šī balva ne tikai izceļ mūsu sasniegumus biznesa izaicinājumu risināšanā, bet arī simbolizē mūsu apņemšanos:

  • Domāt par izaugsmi un dažādības un iekļaušanas kultūru.
  • Ieklausīties klientos un izprast viņu mērķus un vajadzības.
  • Piedāvāt risinājumus un pakalpojumus, kas risina reālas biznesa problēmas.
  • Strādāt saskaņā ar Microsoft un plašo partneru ekosistēmu.
  • Palīdzēt mūsu klientiem sasniegt veiksmīgus biznesa rezultātus.

Mūsu un mūsu klientu kopīgais darbs ir devis ieguldījumu sasniegumos, kas atzīti ar šo balvu. Paldies jums par sadarbību un ceram uz turpmākiem kopīgiem panākumiem!