Iepazīstieties ar mūsu jauno zīmolu! ELVA – jauna identitāte un filozofija

2019. gads nāk ar pozitīvām pārmaiņām. Esam uzsākuši zīmola maiņas procesu, kura pamatā būs ne tikai jauna identitāte – ELVA, bet arī citāda – gudrāka risinājuma – filozofija.

Ko tas nozīmē mums?

Šajā mūžam mainīgajā pasaulē nekas nav statisks. Tieši tāpēc mēs ticam, ka jebkuras izaugsmes pamatā ir nemitīga kustība, jaunu zināšanu apgūšana un drosme sev uzdot jautājumu — vai to var izdarīt gudrāk?

Ja nebūtu gudrāka risinājuma — nebūtu progresa. Cieši turoties pie ierastā, mums atliktu vien noskatīties, kā pasaule aizsteidzas mums garām. Lai arī cilvēki mēdz teikt: “Laiks maina lietu kārtību”, patiesībā tie esam mēs, kas visu maina. Ar savu gribu, apņēmību, skaidru vīziju un neizsīkstošu enerģiju radīt ko gudrāku, nekā tas ir bijis pieņemts līdz šim.

Mēs strādājam, lai atrastu gudrākus risinājumus, kas palīdz biznesam kļūt ātrākam, vieglākam un strādāt ar mazākām izmaksām.

Ko tas nozīmē Jums?

ELVA turpinās piedāvāt visus līdzšinējos risinājumus, ne tikai paplašinot savu pakalpojumu klāstu, bet arī piedāvājot saviem klientiem stratēģisko partnerību IT jomā. Pateicoties tai, Jums vairs nebūs jāseko līdzi strauji mainīgajām IT tendencēm un jāuztur attiecības ar vairākiem IT piegādātājiem. Par visu IT saimniecību tagad varēsim parūpēties mēs, piemeklējot tieši Jums piemērotāko un efektīvāko – gudrāko – risinājumu.

 

Mūsu vizuālās identitātes maiņa notiks pakāpeniski, tādēļ pārejas posmā publiski būs redzami abi mūsu logotipi – gan vecais, gan jaunais.

Svarīgi arī uzsvērt, ka uzņēmuma juridiskais nosaukums saglabājas SIA “Elva Baltic”. Tas nozīmē, ka gan rekvizīti, gan visi līdzšinējie līgumi un vienošanās, kas noslēgtas ar SIA “Elva Baltic”, paliek spēkā kā līdz šim.