Elva Baltic ir izstrādājusi Microsoft Dynamics CRM personāla atlases risinājumu

Elva Baltic ir izstrādājusi jaunu risinājumu personāla atlasei, kas bāzēts uz Microsoft Dynamics CRM platformas. Personāla atlases risinājums nodrošina iespēju reģistrēt saņemtos personu datus un informāciju, kas nepieciešama personāla atlases organizēšanai un jaunu darba vakanču administrēšanai. Personāla atlases process tiek veidots no vairākiem etapiem – jauno darba vakanču administrēšanas, potenciālo kandidātu atlases un interviju organizēšanas.

Jauno darba vakanču administrēšanai kandidātu dati tiek ievadīti kontaktpersonas formā, kas palīdz apkopot visu nepieciešamo informāciju par potenciālajiem darbiniekiem. Pamatojoties uz šiem datiem, izvēlētiem kandidātiem tiek ģenerēti interviju laiki. Šajā sadaļā ir iespēja reģistrēt dažāda veida komunikāciju ar kandidātiem – zvanus, e-pastus u.c.. Microsoft Dynamics CRM standarta funkcionalitāte paredz, ka šī tikšanās forma tiek sinhronizēta ar attiecīgo Microsoft Dynamics CRM lietotāju un Microsoft Outlook kalendāriem. Darbinieks saņem aicinājumu uz darba interviju un automātiski tiek izveidots ieraksts viņa kalendārā.

Microsoft Dynamics CRM lietotājam ir iespēja ātri atrast vajadzīgo kontaktu, nosūtīt kopēju e-pastu ar atteikumu vai aicinājumu piedalīties nākamajā atlases kārtā. Iespēja reģistrēt tālruņa sarunu un klasificēt personas, kas kandidē uz aktuālajām vakancēm pēc definētiem parametriem. Visa informācija par kandidātiem tiek apkopota vienuviet, tādejādi personāla atlases process kļūst caurskatāms un ērti lietojams. Informācijas atspoguļošanai tiek izmantotas dažādas diagrammas un grafiki.

Microsoft Dynamics CRM (customer relationship management – CRM) ir moderns klientu attiecību pārvaldības risinājums, ar kura palīdzību iespējams optimizēt visus ar klientiem saistītos biznesa procesus. Ar Microsoft Dynamics CRM jaunāko versiju var vienkārši uzturēt plašu pārskatu par sadarbību ar klientiem. Turklāt Microsoft Dynamics CRM nodrošina iespējas un pielāgojamību, lai, uzņēmumam attīstoties, integrētu un paplašinātu CRM sistēmu savā biznesa vidē.
Pieteikties Microsoft Dynamics CRM prezentācijai klātienē šeit!

Pieteikties 30 dienu bezmaksas demo šeit!

Vairāk par Microsoft Dynamics CRM šeit!

Plašāka informācija pa tālruni + 371 67065115 vai e-pastā info@elva.lv

Microsoft Dynamics CRM video!