Elva Baltic apmeklē ikgadējo Directions EMEA konferenci

No 4. līdz 6. oktobrim Elva Baltic viesojās Microsoft partneru konferencē Directions EMEA 2017, kas šogad norisinājās Spānijas galvaspilsētā Madridē, kopā pulcējot vairāk kā 2000 Microsoft Dynamics partneru no visas Eiropas, tuvajiem Austrumiem, kā arī Āfrikas.

Ikgadējais Directions EMEA konferences mērķis ir dalīties ar reģionālajiem partneriem informācijā par tuvākajiem Microsoft attīstības plāniem, Dynamics produktu jaununājumiem, tāpat – veicināt partneru savstarpējo komunikāciju un sadarbību.

Starp šī gada aktualitātēm varam izcelt Common Data Service uzlabojumus, kas turpmāk ļaus Microsoft produktiem veikt savstarpēju integrāciju vēl augstākā līmenī; Dynamics 365 Tenerife risinājumu, par kuru plašāk stāstīsim jau pavisam drīz mūsu biznesa seminārā “Attīstības perspektīva III“; efektīvāku sadarbību ar ārpakalpojuma grāmatvežiem un uzlabotās integrācijas ar trešās puses risinājumiem; visbeidzot – Microsoft Dynamics NAV un Microsoft Office 365 savstarpējās integrācijas uzlabojumus, kas turpmāk palīdzēs paveikt ierastos ikdienas darbus vēl ātrāk, patīkamāk un produktīvāk.

SIA Elva Baltic 19.07.2016 noslēdzis līgumu Nr.SKV-L-2016/593 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Jeļena Rižakova

Mārketinga projektu vadītāja

Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju pasaule ne vienmēr ir vienkārša un acumirklī saprotama. Īpaši, ja runājam par ERP un CRM sistēmu risinājumiem. Mans ikdienas lielākais izaicinājums ir spēt šo komplicēto informāciju vienkāršot un iepakot tā, lai biznesa pārvaldības risinājuma meklējumi rezultējas ikvienam saprotamā un patīkamā pieredzē.