Dynamics 365 Business Central + Sales tagad par īpaši pievilcīgu cenu

dynamics365_sales

Sākot ar aprīli, Microsoft ir mainījis savu licencēšanas politiku, dodot iespēju Business Central Premium un Essentials īres licenču īpašniekiem iegādāties papildu Sales Professional licenci par īpaši pievilcīgu cenu.

Ja jau esat Dynamics 365 Business Central pilnās (full) licences īpašnieks, tagad tai varat pievienot Dynamics 365 Sales Professional īres licenci tikai par 16.9 EUR + PVN/mēnesī.

Dynamics 365 Sales (CRM) risinājums palīdz pārdošanas profesionāļiem labāk izprast klientu vajadzības un veidot attiecības, kas nepieciešamas, lai noslēgtu darījumu. Risinājums nodrošina būtiskāko pārdošanas procesu automatizāciju, kas paredzēta uzņēmumiem bez sarežģītas pārdošanas organizācijas.

Izmantojot gan Business Central, gan Sales, jūsu pārdošanas cilvēkiem būs iespēja piekļūt Business Central esošajiem datiem, strādājot Sales lietojumprogrammā. Piemēram, gatavojot pārdošanas piedāvājumu, iespējams pārbaudīt, vai ir pietiekami daudz krājumu, lai izpildītu pasūtījumu.

Tāpat iespējams sinhronizēt datus par klientiem, kontaktiem, pārdošanas datus un uzturēt aktuālos datus abās lietojumprogrammās. Piemēram, pārdevējs, veidojot pārdošanas pasūtījumu Dynamics 365 Sales, var izmantot Business Central esošos cenrāžus. Kad Dynamics 365 Sales tiek pievienota vienība pārdošanas pasūtījuma rindiņa, iespējams redzēt datus par preces krājumu līmeni (pieejamību) no Business Central.

Microsoft Dynamics 365 ir jaudīgs uzņēmuma resursu plānošanas (ERP) un klientu attiecību pārvaldības (CRM) risinājums, kas nodrošina uzņēmuma biznesa lietojumprogrammas on-premise un online. Katra lietojumprogramma palīdz organizācijām pārvaldīt dažādas uzņēmējdarbības vienības. Dynamics 365 ir pilna mēroga ERP risinājums, kas ietver integrācijas ar Microsoft Power Platform. Ar aktuālajām Microsoft Dynamics 365 lietojumprogrammu cenām un licencēšanas politiku varat iepazīties šeit: https://dynamics.microsoft.com/en-us/pricing/