Aizvadīta gadskārtējā European Dynamics Partners Alliance tikšanās 2017

Par nu jau ikgadēju tradīciju kļuvusī European Dynamics Partners Alliance tikšanās šogad norisinājās 30. augustā Rīgā, “Microsoft Latvia” birojā un tās mērķis bija informācijas apmaiņa starp alianses partneriem, apmācības, tīklošanās un gada partnera apbalvošana.

Tikšanās ietvaros dalībnieki iepazinās ar Garage Hive pieredzes stāstu par veiksmīgu Microsoft Dynamics NAV risinājuma izmantošanu Lielbritānijas autobiznesa tirgū, tāpat tika apskatītas tādās aktualitātes kā datu drošība Azure vidē, Microsoft politika, mākoņos balstītie produkti Office 365 un Power BI, pārdošanas procesu nianses u.c. saistītas tēmas.

Izvērtējot aizgājušā gada rezultātus un partneru sniegumu, par rezultatīvāko gada partneri 2016 tika atzīts Lietuvas uzņēmums Torus Solution un tā vadītājs – Andrius Maslauskas.

Alianses tikšanos apmeklēja partneri no tādām valstīm kā Igaunija, Lietuva, Malta, Čehija, Mongolija, Kazahstāna, Ukraina, Baltkrievija un Apvienotie Arābu Emirāti, tai skaitā partneri, kas notikumiem sekoja līdzi tiešsaistes video translācijā, piedaloties pasākumā attālināti.

European Dynamics Partners Alliance (EDPA) ir stratēģiska starptautiska līmeņa Microsoft Dynamics  tālākpārdošanas un ieviešanas kopiena ar Master VAR statusu, kas tika izveidota ar mērķi sniegt Microsoft Dynamics partneriem iespēju paplašināt savas robežas globāli, lai veiksmīgāk un produktīvāk sniegtu pakalpojumus organizācijām visā pasaulē.

Jeļena Rižakova

Mārketinga projektu vadītāja

Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju pasaule ne vienmēr ir vienkārša un acumirklī saprotama. Īpaši, ja runājam par ERP un CRM sistēmu risinājumiem. Mans ikdienas lielākais izaicinājums ir spēt šo komplicēto informāciju vienkāršot un iepakot tā, lai biznesa pārvaldības risinājuma meklējumi rezultējas ikvienam saprotamā un patīkamā pieredzē.