ATTĪSTĪBAS PERSPEKTĪVA III

Mūsdienās informācijas tehnoloģijas ir katra veiksmīga uzņēmuma neatņemama sastāvdaļa. Vadītājiem nākas atzīt, ka viņu bizness no tām kļūst atkarīgs jo dienas, jo vairāk. Pieņemot IT nozares attīstības tempus un izmaksas, uzņēmumu vadītāji jautā – kāda IT attīstības stratēģija der tieši manam uzņēmumam? Kā es varu uzturēt savu IT vislabākajā formā? Kuri ir tie instrumenti, kas sniedz būtisku iespēju papildināt manu ERP sistēmu? Uz šiem un uz citiem jautājumiem iegūstiet atbildes 24. oktobrī, seminārā “Attīstības perspektīva III”.

Tallink Hotel Riga

Elizabetes iela 24, Rīga

2017. gada 24. oktobrī

No 8:30 līdz 15:30

13 eksperti

Praksē balstīta pieredze

Reģistrējies tūlīt!

Tikai 75 vietas

PROGRAMMA

I DAĻA

 • 08:30 - 09:00Dalībnieku reģistrācija un rīta kafija

 • 09:00 - 09:30Brīdinājuma signāli, kuri jāņem vērā ikvienam uzņēmējam, strādājot ar ERP sistēmu

  Jebkuru uzņēmumu var salīdzināt ar dzīvu organismu, kuram katrā tā attīstības stadijā ir savs izaicinājums un uzdevums. Līdzīgi kā dzīvās būtnes reaģē uz organisma sūtītajiem impulsiem, mainot savu uzvedību un rīcību, arī uzņēmuma vadītāji fiksē dažādus ienākošos signālus, realizējot pārmaiņas savā uzņēmumā. Jautājums – vai uztveram šos signālus laicīgi, pareizi un vai zinām, kā rīkoties tālāk?

  Prezentācijas laikā pastāstīšu par būtiskākajiem signāliem, kurus atpazīt, strādājot ar uzņēmuma resursu pārvaldības rīkiem, un sniegšu praktiskus padomus – kā rīkoties, lai biznesa risinājumu attīstība iet vienā solī ar tehnoloģiju jauninājumiem un tirgus pieprasījumu.

  Reinis Sparāns, Elva Baltic tirdzniecības vadītājs Latvijā

 • 09:30 - 10:00Biznesa analītika bez analītiķiem ar Microsoft Power BI

  Pieredze liecina, ka tuvākajā laikā biznesa analītikas rīks Power BI kļūs par uzņēmuma vadītāju “must have” rīku. Microsoft, raksturojot Power BI, sola “5 minutes to WOW!” efektu. Kopumā var piekrist abiem šiem apgalvojumiem, taču reālā dzīve vienmēr vieš savas korekcijas un, lai panāktu “WOW!” efektu, uzņēmējiem ir jāņem vērā vairāki priekšnoteikumi, kas bieži vien ir atkarīgi no viņu uzņēmuma specifiskajām vajadzībām un cilvēkresursu spējām.

  Pasākumā dalīšos ar Elva Baltic pieredzi, kas gūta, ieviešot Power BI vairākiem Latvijas uzņēmumiem. Aktualizēšu potenciālos izaicinājumus, nianses, par kurām vērts padomāt. Pastāstīšu, kā gūt maksimālu labumu no Power BI, pielāgojot to tieši jūsu uzņēmuma specifiskajām vajadzībām, kā arī par Power BI integrācijas iespējām ar jūsu ERP sistēmu.

  Rihards Timma, Elva Baltic projektu vadītājs, Power BI speciālists

 • 10:00 - 10:30Viss, kas vadītājiem ir jāzina par mākoņrisinājumiem - mīti un patiesība

  Lai arī 85% no veiksmīgākajiem 500 pasaules uzņēmumiem jau pārvalda savu IT mākonī un arī vairums Latvijas lielāko uzņēmumu ir atzinuši mākoni par labu esam, daudzi vadītāji vēl arvien ļaujas dažnedažādiem mītiem par mākoņiem, kurus prezentācijas laikā arī kopīgi izpētīsim, ņemot vērā gan pasaules, gan Latvijas uzņēmumu praksi.

  Mārtiņš Jirgensons, Elva Baltic mākoņpakalpojumu biznesa attīstības vadītājs

 • 10:30 - 11:00Kafijas pauze un diskusijas

 • 11:00 - 11:30Uzņēmuma vadības iesaiste informācijas tehnoloģiju stratēģiskajā plānošanā

  Uzņēmuma informācijas tehnoloģiju attīstība ir investīcijas, kuru lietderību grūti novērtēt. Vai uzņēmuma vadītājam jāsaprot visas tehniskās detaļas vai pietiek tikai ar sapratni nosaukuma līmenī? Visprātīgākais ir zelta vidusceļš, nosakot galvenos uzņēmuma darbības virzienus, kurā vajadzīgs tehnoloģiju atbalsts, ļaujot tehnoloģiju cilvēkiem izplānot piemērotākos risinājumus iespējamā finansējuma ietvaros. Diskutēsim, kā šis process izskatās praksē.

  Baiba Apine, PwC konsultāciju nodaļas direktore

 • 11:30 - 12:00Nākotnes biznesa modeļi un inovācija biznesā

  Biznesa vide un tehnoloģijas mainās. Klienti pērk citus pakalpojumus un vēlas tos saņemt citādā veidā kā ierasts. Vakardienas metodes šodien panākumus vairs negarantē. Kā rezultātā dažām kompānijām izdodas mainīties līdzi laikam, bet dažām nē.

  Semināra laikā pastāstīšu par inovācijas lomu ilgtspējīga biznesa izaugsmei nākotnē. Dalīšos zināšanās, kas gūtas vairāk kā 14 gadu pieredzē, vadot starptautisku konsultāciju uzņēmumu un Telia Latvia produktu attīstību, kā arī pieredzē, kas balstīta vairāku starptautisku start-up uzņēmumus dibināšanā.

  Dāvids Štēbelis, uzņēmējs un biznesa treneris

 • 12:00 - 13:00Pusdienas un saviesīgas sarunas

Pasākumu rekomendējam:

 

 • uzņēmumu īpašniekiem un vadītājiem
 • finanšu, biznesa attīstības un IT nodaļu vadītājiem
 • esošajiem Microsoft Dynamics lietotājiem
 • ERP vai BI sistēmu interesentiem, kuriem ir aktuāli uzņēmuma vadības procesi, to plānošana un analīze

Pasākuma laikā jums būs iespēja:

 

 • saņemt praktiskus padomus no nozares ekspertiem
 • iepazīties ar vadošo Latvijas uzņēmumu pieredzi no pirmavota
 • izvērtēt sava uzņēmuma darbības efektivitāti
 • nodibināt jaunus kontaktus

Pasākums ir bezmaksas:

 

 • ar ielūgumu vai pēc pieprasījuma
 • aizpildot reģistrācijas formu tiešsaistē

Radušies jautājumi?

 

Sazinies ar mums!

Tālrunis: +371  29788371
E-pasts: aleksandraa@elva.lv

II DAĻA

A plūsma: Dynamics NAV

 • 13:00 - 13:30Jaunās paaudzes Dynamics NAV – iespējas, kas ievērojami uzlabo ikdienas darba produktivitāti

  Pielāgojoties jaunajiem biznesa izaicinājumiem, tehnoloģijas attīstās aizvien straujāk. Arī Microsoft tehnoloģijas nav izņēmums. Seminārā apskatīsim Microsoft Dynamics NAV sistēmas uzlabojumus, kā arī plānotos attīstības ceļus, kas palīdzēs uzņēmumiem saprast un izvēlēties viņiem labāko izaugsmes stratēģiju kopā ar Dynamics NAV jeb Dynamics 365 for Business.

  Māris Skotelis, Elva Baltic Dynamics NAV biznesa attīstības vadītājs

 • 13:30 - 14:00Mūsdienīgi risinājumi, kas palīdz efektīvi pārvaldīt personālu un automatizēt algu aprēķinu

  Semināra laikā apskatīsim Microsoft un Elva Baltic algu aprēķina un personāla pārvaldības risinājumus, kas iekarojuši stabilu līdera pozīciju Latvijas un arī Baltijas tirgū. Dalīšos pieredzē, kā uzņēmuma darbinieki, izmantojot šos risinājumus, var paveikt darba uzdevumus daudz ērtāk, ātrāk un efektīvāk. Pastāstīšu par izmantojamo sistēmu galvenajām priekšrocībām, kas palīdzēs ietaupīt gan savu, gan kolēģu laiku, kā arī veicināt uzņēmuma kopējo darba produktivitāti.

  Jevgēnija Hercmane, Elva Baltic projektu vadītāja

 • 14:00 - 14:30Kafijas pauze un diskusijas

 • 14:30 - 14:45ELVI Latvija – pieredze, izaicinājumi un sasniegtie rezultāti kopā ar Microsoft Dynamics NAV

  Praksē balstīts veiksmes stāsts par to, kā sasniegt izcilus rezultātus mazumtirdzniecībā, automatizējot biznesa procesus ar Microsoft Dynamics NAV. Dalīšos pieredzē par biznesa izaicinājumiem, kas saistīti ar uzņēmumu datu konsolidāciju, piekļuves tiesību kontroles nodrošināšanu u.c. jebkuram uzņēmumam svarīgiem jautājumiem. Kā arī pastāstīšu, cik padziļināti uzņēmumam jāiesaistās kopīgā darbā ar IT sadarbības partneri, lai sasniegtu maksimāli labāko rezultātu.

  Raitis Zālītis, ELVI Latvijas IT nodaļas vadītājs

 • 14:45 - 15:15Top 5 ražošanas izaicinājumi, kurus var un vajag risināt ar ERP sistēmu

  Ik dienu uzņēmēji saskaras ar dažādām pārmaiņām, kuras būtiski ietekmē viņu biznesu – patērētāju ieradumu maiņa, jauni kvalitātes standarti, regulu prasības u.tml. Arī ražotājuzņēmumi nav izņēmums. Kā rāda prakse, nereti tieši ražotāji ir tie, kas saskaras ar lielākajiem izaicinājumiem, pielāgojot biznesu un tā pārvaldību jaunajiem noteikumiem.

  Seminārā apskatīšu piecus biežāk sastopamos ražošanas uzņēmumu izaicinājumus un to, kā tos pārvarēt, izmantojot Microsoft Dynamics NAV biznesa pārvaldības sistēmu.

  Aigars Klucis, Elva Baltic projektu vadītājs

B plūsma: Dynamics AX

 • 13:00 - 13:30Jaunās paaudzes Dynamics AX – vēl vairāk iespēju, kas atbilst mūsdienu biznesa izaicinājumiem

  Laikam ejot, tehnoloģijas attīstās un pilnveidojās atbilstoši lietotāju vajadzībām, un visiem ir zināms, ka mūsdienu tehnoloģiju lietotājs ir īpaši prasīgs, sevišķi, ja runājam par viņa biznesa vajadzībām un vēlamā rezultāta sasniegšanu.

  Seminārā aktualizēšu Microsoft Dynamics AX jeb Dynamics 365 Enterprise Edition galvenās izmaiņas un uzlabojumus, kas palīdzēs izmantot sistēmu gudrāk, sasniedzot vēlamos rezultātus ātrāk un vienkāršāk.

  Eduards Lazdiņš, Elva Baltic korporatīvo risinājumu nodaļas vadītājs

 • 13:30 - 14:00Dynamics AX kā efektīvākais risinājums mazumtirdzniecības uzņēmumiem

  Praktiski ikkatram mazumtirdzniecības uzņēmuma vadītājam ir savas specifiskās vēlmes un vajadzības attiecībā uz viņa biznesa procesu efektīvu organizēšanu un attīstību. Lai sasniegtu šīs specifiskās vajadzības, talkā nāk Microsoft Dynamics AX jeb Dynamics 365 Enterprise Edition risinājums, kurš attīstās līdz ar tirgus prasībām un aktualitātēm.

  Seminārā pastāstīšu par risinājuma priekšrocībām un ieguvumiem tieši mazumtirdzniecības nozares pārstāvjiem, vēršot uzmanību uz jaunākajām risinājuma iespējām, kuras palīdzēs pārvaldīt mazumtirdzniecības procesus efektīvāk.

  Boriss Prudčenko, Elva Baltic korporatīvo risinājumu nodaļas biznesa attīstības vadītājs

 • 14:00 - 14:30Kafijas pauze un diskusijas

  Prezentācijas laikā apskatīsim iespējas veikt krājumu (t.sk. izejvielu un gatavās produkcijas) izsekošanu, izmantojot Dynamics AX standarta versijas risinājumus. Dalīšos pieredzē, kā sakārtot ražošanas un noliktavas procesus, lai tos varētu vadīt un uzskaitīt ar mobilo risinājumu palīdzību.

  Kaspars Rade, Balticovo ražošanas plānošanas vadītājs

 • 14:30 - 14:45Balticovo – kā nodrošināt efektīvu krājumu izsekošanu kopā ar Microsoft Dynamics AX

  Prezentācijas laikā apskatīsim iespējas veikt krājumu (t.sk. izejvielu un gatavās produkcijas) izsekošanu, izmantojot Dynamics AX standarta versijas risinājumus. Dalīšos pieredzē, kā sakārtot ražošanas un noliktavas procesus, lai tos varētu vadīt un uzskaitīt ar mobilo risinājumu palīdzību.

  Kaspars Rade, Balticovo ražošanas plānošanas vadītājs

 • 14:45 - 15:15Moderna un efektīva noliktavu pārvaldība ar Dynamics AX

  Noliktava ir neatņemama jebkura tirdzniecības vai ražošanas nozares uzņēmuma sastāvdaļa. Lai procesi tajā norisinātos maksimāli efektīvi un atbilstoši mūsdienu pasaules diktētajiem noteikumiem, arī noliktavas pārvaldības sistēmai ir jāattīstās un jāaug līdzi laikam.

  Seminārā tiks apskatītas Dynamics AX noliktavas pārvaldības risinājuma uzbūve un iespējas. Atsevišķa uzmanība tiks veltīta tieši mobilo risinājumu izmantošanai darbā (datu apstrāde skeneros u.c. mobilās ierīcēs), kas ir mūsdienu noliktavu pārvaldības “must have”.

  Andrejs Fiļimonovs, Elva Baltic projektu vadītājs

EKSPERTI

speaker-03

Reinis Sparāns

Elva Baltic tirdzniecības vadītājs Latvijā

Rihards Timma

Elva Baltic projektu vadītājs, Power BI speciālists

Mārtiņš Jirgensons

Elva Baltic mākoņpakalpojumu biznesa attīstības vadītājs

6_Baiba-Apine-elva-baltic-seminars

Baiba Apine

PwC konsultāciju nodaļas direktore

davids-stebelis-lektors-seminars-3

Dāvids Štēbelis 

Uzņēmējs un biznesa treneris

Māris Skotelis

Elva Baltic Dynamics NAV biznesa attīstības vadītājs

Eduards Lazdiņš

Elva Baltic korporatīvo risinājumu nodaļas vadītājs

Jevgēnija Hercmane

Elva Baltic projektu vadītāja

Boriss Prudčenko

Elva Baltic korporatīvo risinājumu nodaļas biznesa attīstības vadītājs

Raitis Zālītis

ELVI Latvija IT nodaļas vadītājs

Kaspars Rade

Balticovo ražošanas plānošanas vadītājs

Aigars Klucis

Elva Baltic projektu vadītājs

Andrejs Filimonovs

Elva Baltic projektu vadītājs

Reģistrācijas forma:

Fotogalerija

[gallery_bank type=”images” format=”masonry” title=”true” desc=”true” responsive=”true” animation_effect=”bounce” album_title=”false” album_id=”14″]

 • LV